TROVET Hepatic HLD Chicken - mokré krmivo pre psov - 400 g
Kód: VETTVTKMP0001Podrobný popis
TROVET Hepatic HLD Chicken - mokré krmivo pre psov - 400 g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 400 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochorenia pečene |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí, Junior, Senior |
| Forma | Pevné |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Pre seniorov, Chorá pečeň, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Vhodné pre | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Účinky na zdravie | Ochrana pečene |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Objem na jednu porciu | 400 g |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
| Obsah tuku | 5% |
| Proteíny | 10% |
| Obsah vlhkosti | 77% |
| Hrubý popol | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811001588 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochorenia pečene |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí, Junior, Senior |
| Forma: | Pevné |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Pre seniorov, Chorá pečeň, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Vhodné pre: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Vlhké krmivo |
| Účinky na zdravie: | Ochrana pečene |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Objem na jednu porciu: | 400 g |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hrubá vláknina: | 0,9% |
| Obsah tuku: | 5% |
| Proteíny: | 10% |
| Obsah vlhkosti: | 77% |
| Hrubý popol: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
