Kärcher WV 6 Plus elektrický čistič okien 0,15 L Strieborná, Biela
Kód: AGDKARMDS0017Podrobný popis
Kärcher WV 6 Plus elektrický čistič okien 0,15 L Strieborná, Biela| Utierka na čistenie z mikrovlákien | Áno |
| Nabíjačka batérie v balení | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Maximálna pracovná šírka | 28 cm |
| Oblasť vyčistenia na jedno nabitie batérie | 300 m² |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,15 L |
| Výška | 310 mm |
| Šírka | 126 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Hmotnosť | 800 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,3 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 200 V |
| Bezšnúrový | Áno |
| Farba | Čierna, Strieborná, Biela |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Doba nabíjania | 170 min |
| Prevádzková doba | 100 min |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Window washers |
|---|---|
| EAN: | 4054278976471 |
| Utierka na čistenie z mikrovlákien: | Áno |
| Nabíjačka batérie v balení: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Maximálna pracovná šírka: | 28 cm |
| Oblasť vyčistenia na jedno nabitie batérie: | 300 m² |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,15 L |
| Výška: | 310 mm |
| Šírka: | 126 mm |
| Hĺbka: | 280 mm |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,3 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 200 V |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Farba: | Čierna, Strieborná, Biela |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Doba nabíjania: | 170 min |
| Prevádzková doba: | 100 min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
