TP-Link Archer T2E Interný WLAN 433 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0013Podrobný popis
TP-Link Archer T2E Interný WLAN 433 Mbit/s| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | PCI Express |
| Rozhranie | WLAN |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| CD s podkladmi | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Šírka | 120,8 mm |
| Hĺbka | 78,5 mm |
| Výška | 21,5 mm |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Modulácia | 64-QAM, OFDM, 256-QAM, DQPSK, 16-QAM, DBPSK, CCK |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA2-PSK, WPA3, WPA-PSK, WPA2, WPA, WEP |
| Podporované rýchlosti WLAN | 54, 433 Mbit/s, 200 Mbit/s, 11 |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 433 Mbit/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Vysielací výkon (CE) | 23 dbm |
| Prevádzkové režimy | Režim infraštruktúry |
| Dizajn antény | Externé |
| Interný | Áno |
| Komponent pre | PC |
| Anténa | Áno |
| Vysielací výkon (FCC) | 18 dbm |
| Certifikáty zhody | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Výška balenia | 41,5 mm |
| Hĺbka balenia | 152,5 mm |
| Šírka balenia | 201,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 160 g |
| HS kód | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education |
| Upozornenia | Avoid contact with water or moisture., Keep out of the reach of children., Do not expose to high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 6935364006518 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | PCI Express |
| Rozhranie: | WLAN |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Šírka: | 120,8 mm |
| Hĺbka: | 78,5 mm |
| Výška: | 21,5 mm |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Modulácia: | 64-QAM, OFDM, 256-QAM, DQPSK, 16-QAM, DBPSK, CCK |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA2-PSK, WPA3, WPA-PSK, WPA2, WPA, WEP |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 54, 433 Mbit/s, 200 Mbit/s, 11 |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 433 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Vysielací výkon (CE): | 23 dbm |
| Prevádzkové režimy: | Režim infraštruktúry |
| Dizajn antény: | Externé |
| Interný: | Áno |
| Komponent pre: | PC |
| Anténa: | Áno |
| Vysielací výkon (FCC): | 18 dbm |
| Certifikáty zhody: | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Výška balenia: | 41,5 mm |
| Hĺbka balenia: | 152,5 mm |
| Šírka balenia: | 201,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 160 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education |
| Upozornenia: | Avoid contact with water or moisture., Keep out of the reach of children., Do not expose to high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
