TP-Link Archer T4E Interný WLAN 867 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0004Podrobný popis
TP-Link Archer T4E Interný WLAN 867 Mbit/s| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | PCI Express |
| Rozhranie | WLAN |
| PCI Card form factor | Polovičná výška (nízky profil) |
| CD s podkladmi | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Výška | 21,5 mm |
| Hĺbka | 115,2 mm |
| Šírka | 120,8 mm |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 802.1x RADIUS, WPA2-PSK, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA, 128-bit WEP, WPA2 |
| Modulácia | 256-QAM, DQPSK, OFDM, CCK, DBPSK, 16-QAM, 64-QAM |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 867 Mbit/s |
| Rozsah (prvý) | 2,4 GHz |
| Rozsah (druhý) | 5 GHz |
| Podporované rýchlosti WLAN | 11, 867, 54, 300 Mbit/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Dizajn antény | Externé |
| Anténa | Áno |
| Prevádzkové režimy | Režim infraštruktúry |
| Komponent pre | PC |
| Interný | Áno |
| Vysielací výkon (FCC) | 24 dbm |
| Vysielací výkon (CE) | 23 dbm |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Hmotnosť vrátane balenia | 300 g |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 207 mm |
| Hĺbka balenia | 148 mm |
| Výška balenia | 42 mm |
| Nízky profil | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| HS kód | 85176990 |
| Odnímateľná anténa(y) | Áno |
| Počet antén | 2 |
| Rozsah výkonu vysielania | 59,5 - 92 dBmW |
| Bez použitia konfliktných surovín | Áno |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 8 x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 7 Professional, Windows 8.1, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Home Basic, Windows 10 x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 7 |
| Upozornenia | Avoid contact with water or moisture., Keep out of the reach of children., Do not expose to high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 6935364089931 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | PCI Express |
| Rozhranie: | WLAN |
| PCI Card form factor: | Polovičná výška (nízky profil) |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Vrátane montážnych držiakov: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Výška: | 21,5 mm |
| Hĺbka: | 115,2 mm |
| Šírka: | 120,8 mm |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 802.1x RADIUS, WPA2-PSK, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA, 128-bit WEP, WPA2 |
| Modulácia: | 256-QAM, DQPSK, OFDM, CCK, DBPSK, 16-QAM, 64-QAM |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 867 Mbit/s |
| Rozsah (prvý): | 2,4 GHz |
| Rozsah (druhý): | 5 GHz |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 11, 867, 54, 300 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Dizajn antény: | Externé |
| Anténa: | Áno |
| Prevádzkové režimy: | Režim infraštruktúry |
| Komponent pre: | PC |
| Interný: | Áno |
| Vysielací výkon (FCC): | 24 dbm |
| Vysielací výkon (CE): | 23 dbm |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 300 g |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 207 mm |
| Hĺbka balenia: | 148 mm |
| Výška balenia: | 42 mm |
| Nízky profil: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| HS kód: | 85176990 |
| Odnímateľná anténa(y): | Áno |
| Počet antén: | 2 |
| Rozsah výkonu vysielania: | 59,5 - 92 dBmW |
| Bez použitia konfliktných surovín: | Áno |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Education, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 8 x64, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 7 Professional, Windows 8.1, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Home Basic, Windows 10 x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 7 |
| Upozornenia: | Avoid contact with water or moisture., Keep out of the reach of children., Do not expose to high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
