TP-LINK Archer TX50E WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0007Podrobný popis
TP-LINK Archer TX50E WLAN / Bluetooth 2402 Mbit/s| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | PCI Express |
| Rozhranie | WLAN / Bluetooth |
| Výška | 21,5 mm |
| Šírka | 95,2 mm |
| Hĺbka | 120,8 mm |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Podporované rýchlosti WLAN | 2402 Mbit/s, 300 Mbit/s, 574, 54, 1733 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g |
| Wi-Fi | Áno |
| Modulácia | 256-QAM, DQPSK, OFDM, DBPSK, 64-QAM, 16-QAM |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Anténa | Áno |
| Farba | Čierna, Kovová |
| Dizajn antény | Externé |
| Interný | Nie |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Šírka balenia | 200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 270 g |
| Výška balenia | 39 mm |
| Hĺbka balenia | 150 mm |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 x64 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| EAN: | 6935364052867 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | PCI Express |
| Rozhranie: | WLAN / Bluetooth |
| Výška: | 21,5 mm |
| Šírka: | 95,2 mm |
| Hĺbka: | 120,8 mm |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 2402 Mbit/s, 300 Mbit/s, 574, 54, 1733 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g |
| Wi-Fi: | Áno |
| Modulácia: | 256-QAM, DQPSK, OFDM, DBPSK, 64-QAM, 16-QAM |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Anténa: | Áno |
| Farba: | Čierna, Kovová |
| Dizajn antény: | Externé |
| Interný: | Nie |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Šírka balenia: | 200 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 270 g |
| Výška balenia: | 39 mm |
| Hĺbka balenia: | 150 mm |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
