Lanberg NC-0900-WIE sieťová karta WLAN 600 Mbit/s
Kód: KSILAEBUS0009Podrobný popis
Lanberg NC-0900-WIE sieťová karta WLAN 600 Mbit/s| Rozhranie | WLAN |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| USB verzia | 2.0 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Hĺbka | 18,3 mm |
| Šírka | 47,7 mm |
| Hmotnosť | 22,6 g |
| Výška | 10 mm |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPS, 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA2-PSK, WPA3, WPA-PSK |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Modulácia | DQPSK, DBPSK, OFDM, CCK |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Wi-Fi | Áno |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 600 Mbit/s |
| Dizajn antény | Externé |
| Typ smerovej antény | Všesmerový |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 5 dBi |
| Interný | Nie |
| Anténa | Nie |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 5901969447538 |
| Rozhranie: | WLAN |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| USB verzia: | 2.0 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Hĺbka: | 18,3 mm |
| Šírka: | 47,7 mm |
| Hmotnosť: | 22,6 g |
| Výška: | 10 mm |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPS, 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA2-PSK, WPA3, WPA-PSK |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Modulácia: | DQPSK, DBPSK, OFDM, CCK |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 600 Mbit/s |
| Dizajn antény: | Externé |
| Typ smerovej antény: | Všesmerový |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 5 dBi |
| Interný: | Nie |
| Anténa: | Nie |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
