Lanberg NC-1200-WIE Sieťový adaptér Interná WLAN 1200 Mbit/s
Kód: KSILAEBUS0007Podrobný popis
Lanberg NC-1200-WIE Sieťový adaptér Interná WLAN 1200 Mbit/s| Formát USB konektora | Priamy |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Rozhranie | WLAN |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Hĺbka | 46,2 mm |
| Hmotnosť | 24 g |
| Šírka | 20,5 mm |
| Výška | 10,3 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Modulácia | 64-QAM, DSSS, CCK, QPSK, DBPSK, 16-QAM, OFDM, BPSK, 256-QAM, DQPSK |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA, WEP, WPA2-PSK, WPA2, WMM, WPS, WPA-PSK, WPS-PIN, WPS-PBC, 64-bit WEP, 128-bit WEP |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11i, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11e |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 1200 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Wi-Fi | Áno |
| Farba | Čierna |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 5 dBi |
| Anténa | Áno |
| Komponent pre | PC |
| Dizajn antény | Externé |
| Interný | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Čipset | RTL8812BU |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows XP, Windows 8 x64, Windows 8, Windows 10, Windows Vista x64, Windows 7 x64, Windows 11, Windows Vista, Windows 10 x64 |
| Upozornenia | Protect the device from moisture and extreme temperatures., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 5901969438673 |
| Formát USB konektora: | Priamy |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Rozhranie: | WLAN |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Hĺbka: | 46,2 mm |
| Hmotnosť: | 24 g |
| Šírka: | 20,5 mm |
| Výška: | 10,3 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Modulácia: | 64-QAM, DSSS, CCK, QPSK, DBPSK, 16-QAM, OFDM, BPSK, 256-QAM, DQPSK |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA, WEP, WPA2-PSK, WPA2, WMM, WPS, WPA-PSK, WPS-PIN, WPS-PBC, 64-bit WEP, 128-bit WEP |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11i, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11e |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 1200 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 5 dBi |
| Anténa: | Áno |
| Komponent pre: | PC |
| Dizajn antény: | Externé |
| Interný: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Čipset: | RTL8812BU |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows XP, Windows 8 x64, Windows 8, Windows 10, Windows Vista x64, Windows 7 x64, Windows 11, Windows Vista, Windows 10 x64 |
| Upozornenia: | Protect the device from moisture and extreme temperatures., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
