Mercusys MA14N sieťová karta
Kód: KSIMEUBUS0009Podrobný popis
Mercusys MA14N sieťová karta| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB Typ-A |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Šírka | 14,9 mm |
| Hĺbka | 19,1 mm |
| Výška | 7,19 mm |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Wi-Fi | Áno |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát (2,4 GHz) | 287 Mb/s |
| Wi-Fi pásmo | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| Farba | Čierna, Kovová |
| Interný | Nie |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Upozornenia | Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Protect the device from moisture and extreme temperatures., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6957939002213 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB Typ-A |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Šírka: | 14,9 mm |
| Hĺbka: | 19,1 mm |
| Výška: | 7,19 mm |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Wi-Fi: | Áno |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát (2,4 GHz): | 287 Mb/s |
| Wi-Fi pásmo: | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| Farba: | Čierna, Kovová |
| Interný: | Nie |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Upozornenia: | Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Protect the device from moisture and extreme temperatures., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
