Tenda U2 sieťová anténa Panelová anténa USB 6 dBi
Kód: KSITDABUS0025Podrobný popis
Tenda U2 sieťová anténa Panelová anténa USB 6 dBi| Frekvenčné pásmo | 2400 - 24835 GHz |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 6 dBi |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ konektora (zástrčkový/zásuvkový) | Samec |
| Typ antény | Panelová anténa |
| Farba | Biela |
| Typ konektora antény | USB |
| Hĺbka | 48 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 8 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Certifikácia | CE FCC |
| Upozornenia | Protect the device from moisture and extreme temperatures., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6932849424065 |
| Frekvenčné pásmo: | 2400 - 24835 GHz |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 6 dBi |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ konektora (zástrčkový/zásuvkový): | Samec |
| Typ antény: | Panelová anténa |
| Farba: | Biela |
| Typ konektora antény: | USB |
| Hĺbka: | 48 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Výška: | 8 mm |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Certifikácia: | CE FCC |
| Upozornenia: | Protect the device from moisture and extreme temperatures., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
