TP-Link Archer T2U Plus Interný WLAN 600 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0005Podrobný popis
TP-Link Archer T2U Plus Interný WLAN 600 Mbit/s| Technológia prepojenia | Kábel |
| USB verzia | 2.0 |
| Rozhranie | WLAN |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| CD s podkladmi | Áno |
| Hĺbka | 18 mm |
| Šírka | 57,8 mm |
| Výška | 173,4 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Podporované rýchlosti WLAN | 433 Mbit/s, 200 Mbit/s, 150 Mbit/s |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 600 Mbit/s |
| Modulácia | 256-QAM, DQPSK, CCK, 16-QAM, OFDM, 64-QAM, DBPSK |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA, WPA2, WPA2-PSK, WEP, WPA-PSK |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Farba | Čierna |
| Komponent pre | Laptop |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 5 dBi |
| Plug and Play | Áno |
| LED indikátory | Status |
| Interný | Áno |
| Anténa | Áno |
| Prevádzkové režimy | Režim infraštruktúry |
| Dizajn antény | Externé |
| Certifikáty zhody | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Hĺbka balenia | 148 mm |
| Šírka balenia | 207 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 140 g |
| Výška balenia | 42 mm |
| HS kód | 85176990 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Enterprise, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 11 Enterprise x64, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 7 Professional, Windows 11, Windows 8 x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 11 x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 x64, Windows XP Home |
| Upozornenia | Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364099862 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| USB verzia: | 2.0 |
| Rozhranie: | WLAN |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Hĺbka: | 18 mm |
| Šírka: | 57,8 mm |
| Výška: | 173,4 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 433 Mbit/s, 200 Mbit/s, 150 Mbit/s |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 600 Mbit/s |
| Modulácia: | 256-QAM, DQPSK, CCK, 16-QAM, OFDM, 64-QAM, DBPSK |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA, WPA2, WPA2-PSK, WEP, WPA-PSK |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Farba: | Čierna |
| Komponent pre: | Laptop |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 5 dBi |
| Plug and Play: | Áno |
| LED indikátory: | Status |
| Interný: | Áno |
| Anténa: | Áno |
| Prevádzkové režimy: | Režim infraštruktúry |
| Dizajn antény: | Externé |
| Certifikáty zhody: | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Hĺbka balenia: | 148 mm |
| Šírka balenia: | 207 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 140 g |
| Výška balenia: | 42 mm |
| HS kód: | 85176990 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Enterprise, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 11 Enterprise x64, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 7 Professional, Windows 11, Windows 8 x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 11 x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 x64, Windows XP Home |
| Upozornenia: | Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
