TP-Link Archer T3U Nano WLAN 1267 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0010Podrobný popis
TP-Link Archer T3U Nano WLAN 1267 Mbit/s| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| USB verzia | 2.0 |
| Rozhranie | WLAN |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| CD s podkladmi | Áno |
| Modulácia | CCK, OFDM, 256-QAM, DQPSK, 64-QAM, DBPSK, 16-QAM |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 1267 Mbit/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA2, WPA-PSK, WPA3-SAE, WPA, WPA2-PSK, WPA3, WEP |
| Wi-Fi | Áno |
| Farba | Čierna |
| Interný | Nie |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| LED indikátory | Status |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, CE |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364072667 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| USB verzia: | 2.0 |
| Rozhranie: | WLAN |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Modulácia: | CCK, OFDM, 256-QAM, DQPSK, 64-QAM, DBPSK, 16-QAM |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 1267 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA2, WPA-PSK, WPA3-SAE, WPA, WPA2-PSK, WPA3, WEP |
| Wi-Fi: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Interný: | Nie |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| LED indikátory: | Status |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, CE |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
