TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0017Podrobný popis
TP-Link Archer TX10UB Nano Bluetooth 600 Mbit/s| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Rozhranie | Bluetooth |
| USB verzia | 2.0 |
| Formát USB konektora | Priamy |
| Šírka | 15,7 mm |
| Hĺbka | 7,4 mm |
| Výška | 19,2 mm |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n |
| Bluetooth | Áno |
| Modulácia | 16-QAM, 64-QAM, DBPSK, 256-QAM, DQPSK, 1024-QAM, CCK, OFDM |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA, WPA2, WPA-PSK, WEP, WPA2-PSK, WPA3 |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát (2,4 GHz) | 287 Mb/s |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát (5 GHz) | 600 Mbit/s |
| Farba | Čierna |
| Interný | Nie |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Upozornenia | Protect the device from moisture and extreme temperatures., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 8885020624526 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Rozhranie: | Bluetooth |
| USB verzia: | 2.0 |
| Formát USB konektora: | Priamy |
| Šírka: | 15,7 mm |
| Hĺbka: | 7,4 mm |
| Výška: | 19,2 mm |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n |
| Bluetooth: | Áno |
| Modulácia: | 16-QAM, 64-QAM, DBPSK, 256-QAM, DQPSK, 1024-QAM, CCK, OFDM |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA, WPA2, WPA-PSK, WEP, WPA2-PSK, WPA3 |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát (2,4 GHz): | 287 Mb/s |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát (5 GHz): | 600 Mbit/s |
| Farba: | Čierna |
| Interný: | Nie |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Upozornenia: | Protect the device from moisture and extreme temperatures., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
