TP-LINK ARCHER TX1U NANO SIEŤOVÁ KARTA
Kód: KSITPLBUS0019Podrobný popis
TP-LINK ARCHER TX1U NANO SIEŤOVÁ KARTA| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Rozhranie | Bluetooth |
| USB verzia | 2.0 |
| Formát USB konektora | Priamy |
| Šírka | 17,5 mm |
| Výška | 7,1 mm |
| Hĺbka | 15,8 mm |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát (2,4 GHz) | 287 Mb/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Farba | Čierna |
| Interný | Nie |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7 |
| Upozornenia | Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 8885020627367 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Rozhranie: | Bluetooth |
| USB verzia: | 2.0 |
| Formát USB konektora: | Priamy |
| Šírka: | 17,5 mm |
| Výška: | 7,1 mm |
| Hĺbka: | 15,8 mm |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát (2,4 GHz): | 287 Mb/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Farba: | Čierna |
| Interný: | Nie |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11, Windows 7 |
| Upozornenia: | Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
