TP-Link Archer TX20U Nano WLAN 1800 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0014Podrobný popis
TP-Link Archer TX20U Nano WLAN 1800 Mbit/s| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Rozhranie | WLAN |
| USB verzia | 2.0 |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Výška | 7,5 mm |
| Hĺbka | 15,7 mm |
| Šírka | 26,8 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA-PSK, WEP, WPA2-PSK, WPA3, WPA, WPA2 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Wi-Fi | Áno |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 1800 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Anténa | Áno |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Interný | Nie |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Status |
| Dizajn antény | Vnútorný |
| Plug and Play | Áno |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHS |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Upozornenia | Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Protect the device from moisture and extreme temperatures., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 4895252506419 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Rozhranie: | WLAN |
| USB verzia: | 2.0 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Výška: | 7,5 mm |
| Hĺbka: | 15,7 mm |
| Šírka: | 26,8 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA-PSK, WEP, WPA2-PSK, WPA3, WPA, WPA2 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 1800 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Anténa: | Áno |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Interný: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Status |
| Dizajn antény: | Vnútorný |
| Plug and Play: | Áno |
| Certifikácia: | FCC, CE, RoHS |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Upozornenia: | Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Protect the device from moisture and extreme temperatures., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
