TP-Link Archer TX20U Plus WLAN 1800 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0011Podrobný popis
TP-Link Archer TX20U Plus WLAN 1800 Mbit/s| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Rozhranie | WLAN |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Dodávané káble | USB |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 19,2 mm |
| Hĺbka | 156,3 mm |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 1800 Mbit/s |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované rýchlosti WLAN | 867, 11, 1200 Mbit/s, 54, 300 Mbit/s, 574, 400 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a |
| Wi-Fi | Áno |
| MU-MIMO | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Vysielací výkon (FCC) | 19 dbm |
| LED indikátory | Status |
| Prevádzkové režimy | Režim infraštruktúry |
| Typ antény | Externé |
| Vysielací výkon (CE) | 16 dbm |
| Interný | Nie |
| Farba | Čierna |
| Komponent pre | PC |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Šírka balenia | 201,5 mm |
| Hĺbka balenia | 153 mm |
| Výška balenia | 46,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 230 g |
| Počet antén | 2 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10 Home x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Pro, Windows 11 x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 Pro, Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 10 Pro x64 |
| Upozornenia | Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 4897098687888 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Rozhranie: | WLAN |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Dodávané káble: | USB |
| Šírka: | 84 mm |
| Výška: | 19,2 mm |
| Hĺbka: | 156,3 mm |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 1800 Mbit/s |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 867, 11, 1200 Mbit/s, 54, 300 Mbit/s, 574, 400 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11a |
| Wi-Fi: | Áno |
| MU-MIMO: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Vysielací výkon (FCC): | 19 dbm |
| LED indikátory: | Status |
| Prevádzkové režimy: | Režim infraštruktúry |
| Typ antény: | Externé |
| Vysielací výkon (CE): | 16 dbm |
| Interný: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Komponent pre: | PC |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Šírka balenia: | 201,5 mm |
| Hĺbka balenia: | 153 mm |
| Výška balenia: | 46,5 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 230 g |
| Počet antén: | 2 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Enterprise, Windows 11, Windows 10 Home x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Pro, Windows 11 x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 11 Pro, Windows 10 Education, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Home, Windows 10 Pro x64 |
| Upozornenia: | Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
