TP-Link Archer TX20U WLAN 1201 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0015Podrobný popis
TP-Link Archer TX20U WLAN 1201 Mbit/s| USB verzia | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Formát USB konektora | Priamy |
| Rozhranie | WLAN |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Výška | 12,9 mm |
| Hĺbka | 29,2 mm |
| Šírka | 90,2 mm |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované rýchlosti WLAN | 300 Mbit/s, 574, 54, 400, 11, 867 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 1201 Mbit/s |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA, WEP, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Farba | Čierna |
| Interný | Nie |
| LED indikátory | Status |
| Prevádzkové režimy | Režim infraštruktúry |
| Vysielací výkon (FCC) | 19 dbm |
| Vysielací výkon (CE) | 18.5 - 21.5 dbm |
| Komponent pre | PC |
| Certifikáty zhody | Federal Communications Commission (FCC), CE, RoHS |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Upozornenia | Protect the device from moisture and extreme temperatures., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 4895252503487 |
| USB verzia: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Formát USB konektora: | Priamy |
| Rozhranie: | WLAN |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Výška: | 12,9 mm |
| Hĺbka: | 29,2 mm |
| Šírka: | 90,2 mm |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 300 Mbit/s, 574, 54, 400, 11, 867 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 1201 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA, WEP, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Farba: | Čierna |
| Interný: | Nie |
| LED indikátory: | Status |
| Prevádzkové režimy: | Režim infraštruktúry |
| Vysielací výkon (FCC): | 19 dbm |
| Vysielací výkon (CE): | 18.5 - 21.5 dbm |
| Komponent pre: | PC |
| Certifikáty zhody: | Federal Communications Commission (FCC), CE, RoHS |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 11 |
| Upozornenia: | Protect the device from moisture and extreme temperatures., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
