TP-Link TL-WN725N sieťová karta WLAN 150 Mbit/s
Kód: SIETPLBKU0011Podrobný popis
TP-Link TL-WN725N sieťová karta WLAN 150 Mbit/s| USB verzia | 2.0 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Rozhranie | WLAN |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| CD s podkladmi | Áno |
| Šírka | 18,6 mm |
| Hmotnosť | 2,1 g |
| Výška | 7,1 mm |
| Hĺbka | 15 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA-TKIP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, WPA2-PSK, WPA2, WPA, 64-bit WEP, WPA-PSK |
| Modulácia | OFDM, DQPSK, 16-QAM, CCK, DBPSK, 64-QAM |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Podporované rýchlosti WLAN | 150 Mbit/s, 54, 11 |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Wi-Fi | Áno |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 150 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Interný | Nie |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Vysielací výkon (CE) | 20 dbm |
| Farba | Čierna |
| Anténa | Áno |
| LED indikátory | Status |
| Prevádzkové režimy | Režim infraštruktúry |
| Vysielací výkon (FCC) | 20 dbm |
| Dizajn antény | Vnútorný |
| Certifikáty zhody | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Výška balenia | 30 mm |
| Hĺbka balenia | 128 mm |
| Šírka balenia | 138 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 90 g |
| HS kód | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 8 x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 10 x64, Windows XP Professional x64, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Upozornenia | Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364050719 |
| USB verzia: | 2.0 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Rozhranie: | WLAN |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Šírka: | 18,6 mm |
| Hmotnosť: | 2,1 g |
| Výška: | 7,1 mm |
| Hĺbka: | 15 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA-TKIP, 128-bit WEP, 802.1x RADIUS, WPA2-PSK, WPA2, WPA, 64-bit WEP, WPA-PSK |
| Modulácia: | OFDM, DQPSK, 16-QAM, CCK, DBPSK, 64-QAM |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 150 Mbit/s, 54, 11 |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Wi-Fi: | Áno |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 150 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Interný: | Nie |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Vysielací výkon (CE): | 20 dbm |
| Farba: | Čierna |
| Anténa: | Áno |
| LED indikátory: | Status |
| Prevádzkové režimy: | Režim infraštruktúry |
| Vysielací výkon (FCC): | 20 dbm |
| Dizajn antény: | Vnútorný |
| Certifikáty zhody: | Federal Communications Commission (FCC), RoHS, CE |
| Výška balenia: | 30 mm |
| Hĺbka balenia: | 128 mm |
| Šírka balenia: | 138 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 90 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows XP Home, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 8 x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 10 x64, Windows XP Professional x64, Windows XP Professional, Windows XP, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 10 IoT Enterprise |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Upozornenia: | Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
