TP-Link TL-WN823N sieťová karta WLAN 300 Mbit/s
Kód: SIETPLBKU0014Podrobný popis
TP-Link TL-WN823N sieťová karta WLAN 300 Mbit/s| Rozhranie | WLAN |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| CD s podkladmi | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Šírka | 39 mm |
| Hĺbka | 18,4 mm |
| Výška | 7,87 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Modulácia | DQPSK, 64-QAM, 16-QAM, CCK, OFDM, DBPSK |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Podporované rýchlosti WLAN | 300 Mbit/s, 54, 11 |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA, WPA2, WPA2-PSK, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK |
| Wi-Fi pásmo | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Áno |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 300 Mbit/s |
| Plug and Play | Áno |
| Vysielací výkon (CE) | 20 dbm |
| Prevádzkové režimy | Režim infraštruktúry |
| Farba | Čierna |
| Anténa | Áno |
| Interný | Nie |
| LED indikátory | Status |
| Dizajn antény | Vnútorný |
| Vysielací výkon (FCC) | 20 dbm |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Certifikáty zhody | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Výška balenia | 30 mm |
| Šírka balenia | 138 mm |
| Hĺbka balenia | 128 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 80 g |
| HS kód | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows XP Professional, Windows XP, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 8.1, Windows 7 Professional, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 8 x64, Windows XP Home |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Upozornenia | Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364050696 |
| Rozhranie: | WLAN |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Šírka: | 39 mm |
| Hĺbka: | 18,4 mm |
| Výška: | 7,87 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Modulácia: | DQPSK, 64-QAM, 16-QAM, CCK, OFDM, DBPSK |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 300 Mbit/s, 54, 11 |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA, WPA2, WPA2-PSK, 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK |
| Wi-Fi pásmo: | Jednopásmové (2,4 ghz) |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 300 Mbit/s |
| Plug and Play: | Áno |
| Vysielací výkon (CE): | 20 dbm |
| Prevádzkové režimy: | Režim infraštruktúry |
| Farba: | Čierna |
| Anténa: | Áno |
| Interný: | Nie |
| LED indikátory: | Status |
| Dizajn antény: | Vnútorný |
| Vysielací výkon (FCC): | 20 dbm |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Certifikáty zhody: | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Výška balenia: | 30 mm |
| Šírka balenia: | 138 mm |
| Hĺbka balenia: | 128 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 80 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows XP Professional, Windows XP, Windows 8 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 8.1, Windows 7 Professional, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 8 x64, Windows XP Home |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Upozornenia: | Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
