Mikrotik SXTsq 5 ax (SXTsq-5axD)
Kód: SWFMKRWIS0038Podrobný popis
Mikrotik SXTsq 5 ax (SXTsq-5axD)| Počet RJ-45 Ethernet portov | 1 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Šírka | 129 mm |
| Hmotnosť | 295 g |
| Výška | 34 mm |
| Hĺbka | 129 mm |
| Vstupné napätie | 12-24 V |
| Spotreba elektrickej energie | 6 W |
| Podpora 10G | Nie |
| Inštalácia do Racku | Nie |
| Farba | Biela |
| HS kód | 85176990 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -40 - 70 °C |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | WISP |
|---|---|
| EAN: | 4752224009494 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 1 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Šírka: | 129 mm |
| Hmotnosť: | 295 g |
| Výška: | 34 mm |
| Hĺbka: | 129 mm |
| Vstupné napätie: | 12-24 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 6 W |
| Podpora 10G: | Nie |
| Inštalácia do Racku: | Nie |
| Farba: | Biela |
| HS kód: | 85176990 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -40 - 70 °C |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
