Ubiquiti NanoBeam 5AC Gen 2 Sieťový most 450 Mbit/s Biela
Kód: SWFUBQWIS0033Podrobný popis
Ubiquiti NanoBeam 5AC Gen 2 Sieťový most 450 Mbit/s Biela| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| PoE + injektor (y) | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Montážna konzola v balení | Áno |
| Typ procesoru | Atheros |
| Typ pamäte RAM | DDR2 |
| LED indikátory | Sila signálu, Výkon, LAN |
| Typ produktu | Sieťový most |
| Farba | Biela |
| Ochrana proti prepätiu | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Kapacita pamäti | 128 MB |
| Model procesoru | MIPS 74Kc |
| Spôsob montáže | Múr/stožiar |
| Materiál | Plast |
| Frekvencia procesora | 720 MHz |
| Hĺbka | 189 mm |
| Hmotnosť | 530 g |
| Šírka | 189 mm |
| Výška | 125 mm |
| Výstupné DC napätie | 24 V |
| Spotreba energie (max) | 8,5 W |
| DC výstupný prúd | 0,5 A |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Typ zdroja | Poe |
| Pamäť typu Flash | 8 MB |
| Typ rozhrania LAN | Gigabit Ethernet |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 100, 10 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| HS kód | 85176990 |
| Rozsah prevádzkových teplôt (T-T) | -40 - 176 °F |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -40 - 80 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA2 |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Certifikáty zhody | RoHS, CE |
| Certifikácia | CE, FCC, IC, RoHS |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 450 Mbit/s |
| Maximálna prenosová vzdialenosť | 15000 m |
| Upozornenia | Do not open the appliance, it does not contain serviceable parts., Use the appliance in accordance with its intended use to avoid risk of injury., Keep the unit away from moisture and high temperatures. |
| Modulácia | 256-QAM, BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM |
| Frekvenčné pásmo | 5.15 - 5.875; 5.15 - 5.25; 5.25 - 5.35; 5.47 - 5.725; 5.725 - 5.85 GHz |
| Wi-Fi | Áno |
| Úroveň zisku antény (maximum) | 19 dBi |
Dodatočné parametre
| Kategória: | WISP |
|---|---|
| EAN: | 810354026348 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| PoE + injektor (y): | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Montážna konzola v balení: | Áno |
| Typ procesoru: | Atheros |
| Typ pamäte RAM: | DDR2 |
| LED indikátory: | Sila signálu, Výkon, LAN |
| Typ produktu: | Sieťový most |
| Farba: | Biela |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Kapacita pamäti: | 128 MB |
| Model procesoru: | MIPS 74Kc |
| Spôsob montáže: | Múr/stožiar |
| Materiál: | Plast |
| Frekvencia procesora: | 720 MHz |
| Hĺbka: | 189 mm |
| Hmotnosť: | 530 g |
| Šírka: | 189 mm |
| Výška: | 125 mm |
| Výstupné DC napätie: | 24 V |
| Spotreba energie (max): | 8,5 W |
| DC výstupný prúd: | 0,5 A |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Typ zdroja: | Poe |
| Pamäť typu Flash: | 8 MB |
| Typ rozhrania LAN: | Gigabit Ethernet |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 100, 10 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| HS kód: | 85176990 |
| Rozsah prevádzkových teplôt (T-T): | -40 - 176 °F |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -40 - 80 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA2 |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Certifikáty zhody: | RoHS, CE |
| Certifikácia: | CE, FCC, IC, RoHS |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 450 Mbit/s |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 15000 m |
| Upozornenia: | Do not open the appliance, it does not contain serviceable parts., Use the appliance in accordance with its intended use to avoid risk of injury., Keep the unit away from moisture and high temperatures. |
| Modulácia: | 256-QAM, BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM |
| Frekvenčné pásmo: | 5.15 - 5.875; 5.15 - 5.25; 5.25 - 5.35; 5.47 - 5.725; 5.725 - 5.85 GHz |
| Wi-Fi: | Áno |
| Úroveň zisku antény (maximum): | 19 dBi |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
