Ubiquiti NanoStation 5AC Loco 1000 Mbit/s Biela Podpora napájania cez Ethernet (PoE)
Kód: SWFUBQWIS0046Podrobný popis
Ubiquiti NanoStation 5AC Loco 1000 Mbit/s Biela Podpora napájania cez Ethernet (PoE)| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Kapacita pamäti | 64 MB |
| Poskytovaný OS | AirOS |
| 5 GHz | Áno |
| Modulácia | QPSK, 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM, BPSK |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 1000 Mbit/s |
| Rýchlosť priepustnosti prenosu dát | 450 Mbit/s |
| Maximálny vonkajší dosah | 10000 m |
| Frekvenčné pásmo | 5.150 - 5.250, 5.250 - 5.350, 5.470 - 5.725, 5.725 - 5.850 GHz |
| Výška | 59,1 mm |
| Hĺbka | 77,5 mm |
| Hmotnosť | 180 g |
| Šírka | 179 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 24 V |
| Vstupný prúd | 0.5 A |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| LED indikátory | Výkon, Sieť, Sila signálu |
| Umiestnenie | Strop |
| Farba | Biela |
| HS kód | 85176990 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -40 - 70 °C |
| Upozornenia | Use the appliance in accordance with its intended use to avoid risk of injury., Keep the unit away from moisture and high temperatures., Do not open the appliance, it does not contain serviceable parts. |
| Typ antény | Vnútorný |
Dodatočné parametre
| Kategória: | WISP |
|---|---|
| EAN: | 817882027250 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Kapacita pamäti: | 64 MB |
| Poskytovaný OS: | AirOS |
| 5 GHz: | Áno |
| Modulácia: | QPSK, 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM, BPSK |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 1000 Mbit/s |
| Rýchlosť priepustnosti prenosu dát: | 450 Mbit/s |
| Maximálny vonkajší dosah: | 10000 m |
| Frekvenčné pásmo: | 5.150 - 5.250, 5.250 - 5.350, 5.470 - 5.725, 5.725 - 5.850 GHz |
| Výška: | 59,1 mm |
| Hĺbka: | 77,5 mm |
| Hmotnosť: | 180 g |
| Šírka: | 179 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 24 V |
| Vstupný prúd: | 0.5 A |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| LED indikátory: | Výkon, Sieť, Sila signálu |
| Umiestnenie: | Strop |
| Farba: | Biela |
| HS kód: | 85176990 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -40 - 70 °C |
| Upozornenia: | Use the appliance in accordance with its intended use to avoid risk of injury., Keep the unit away from moisture and high temperatures., Do not open the appliance, it does not contain serviceable parts. |
| Typ antény: | Vnútorný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
