Cestovný adaptér SAVIO AP-01, zásuvka US – zástrčka EU
Kód: KBASAVADA0036Podrobný popis
Cestovný adaptér SAVIO AP-01, zásuvka US – zástrčka EU| Jazyky návodu | Polština, Angličtina |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Obsah balenia | • SAVIO AP-01 Adapter podróżny, gniazdo US – wtyk EU • Instrukcja obsługi |
| Výstupné napätie | 100 - 250 V |
| Vstupný prúd | 15 A |
| Výstupný výkon | 3750 W |
| Vstupné napätie | 100-250 V |
| Výstupný prúd | 15 A |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Účel | Univerzálne |
| Výstupná frekvencia | 50 Hz |
| Vstupná frekvencia | 50 Hz |
| Maximálne vstupné napätie | 250 V |
| Nastaviteľné výstupné napätie | Nie |
| Kompatibilita | Konfiguratory – Kraj pochodzenia: Antigua i Barbuda, Bahamy, Barbados, Belize, Bermudy, Boliwia, Kambodża, Chiny, Kolumbia, Kostaryka, Kuba, Demokratyczna Republika Konga, Ekwador, Salwador, Polinezja Francuska, Guam, Gwatemala, Gujana, Haiti, Honduras, Jamajka, Japonia, Kanada, Laos, Liban, Liberia, Meksyk, Mikronezja, Antyle Holenderskie, Nikaragua, Peru, Filipiny, Portoryko, Saint Vincent, Arabia Saudyjska, Tahiti, Tajwan, Tajlandia, Trynidad i Tobago, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, Stany Zjednoczone Ameryki, Wenezuela, Wietnam, Jemen – Kraj przeznaczenia: Liberia, Madagaskar, Mali, Martynika, Monaco, Mongolia, Maroko, Niger, Polska, Reunion, Saint Vincent i Grenadyny, Senegal, Słowacja, Syryjska Republika Arabska, Timor Wschodni, Tunezja, Afganistan, Albania, Algieria, Samoa Amerykańskie, Andora, Armenia, Aruba, Austria, Azerbejdżan, Białoruś, Bhutan, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Republika Zielonego Przylądka, Czad, Chorwacja, Dania, Egipt, Estonia, Etiopia, Wyspy Owcze, Finlandia, Gruzja, Niemcy, Grecja, Grenlandia, Gwinea, Węgry, Islandia, Indonezja, Iran, Włochy, Jordania, Kazachstan, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, Republika Korei, Kirgistan, Laotańska Republika Ludowo-Demokratyczna, Łotwa, Liberia, Libia, Litwa, Luksemburg, Makau, Macedonia, Mołdawia, Monaco, Czarnogóra, Mozambik, Myanmar, Niderlandy, Antyle Holenderskie, Nowa Kaledonia, Niger, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, San Marino, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca, Serbia, Słowenia, Hiszpania, Surinam, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Timor Wschodni, Turcja, Turkmenia, Ukraina, Urugwaj, Wietnam, Bahrajn |
| Hĺbka | 52 mm |
| Šírka | 58 mm |
| Hmotnosť | 54 g |
| Výška | 51 mm |
| Dĺžka kábla | 0 m |
| Jednoduchá inštalácia | Áno |
| Farba skrine | Biela |
| Farba | Biela |
| Rozmery (ŠxVxH) | 58 x 52 x 5 mm |
| Obsahuje batérie pre detskú jednotku | Nie |
| Šírka balenia | 55 mm |
| Výška balenia | 11 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 705 g |
| Typ balenia | Box |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Množstvo | 1 |
| Technické vlastnosti | Technical specification: • Rated load current: 15 A • Input voltage: 100 – 250 V~, 50 Hz • Rated load power: 3750 W • Grounding: Yes • Dimensions: 58 × 52 × 51 mm • Weight: 54 g |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Je dostupná karta s informáciami o výrobku alebo predmete? | Áno |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE) | Áno |
| Certifikácia | This symbol indicates that electrical appliances should not be discarded with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous substances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 5901986049067 |
| Jazyky návodu: | Polština, Angličtina |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Obsah balenia: | • SAVIO AP-01 Adapter podróżny, gniazdo US – wtyk EU • Instrukcja obsługi |
| Výstupné napätie: | 100 - 250 V |
| Vstupný prúd: | 15 A |
| Výstupný výkon: | 3750 W |
| Vstupné napätie: | 100-250 V |
| Výstupný prúd: | 15 A |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Účel: | Univerzálne |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Vstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Maximálne vstupné napätie: | 250 V |
| Nastaviteľné výstupné napätie: | Nie |
| Kompatibilita: | Konfiguratory – Kraj pochodzenia: Antigua i Barbuda, Bahamy, Barbados, Belize, Bermudy, Boliwia, Kambodża, Chiny, Kolumbia, Kostaryka, Kuba, Demokratyczna Republika Konga, Ekwador, Salwador, Polinezja Francuska, Guam, Gwatemala, Gujana, Haiti, Honduras, Jamajka, Japonia, Kanada, Laos, Liban, Liberia, Meksyk, Mikronezja, Antyle Holenderskie, Nikaragua, Peru, Filipiny, Portoryko, Saint Vincent, Arabia Saudyjska, Tahiti, Tajwan, Tajlandia, Trynidad i Tobago, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, Stany Zjednoczone Ameryki, Wenezuela, Wietnam, Jemen – Kraj przeznaczenia: Liberia, Madagaskar, Mali, Martynika, Monaco, Mongolia, Maroko, Niger, Polska, Reunion, Saint Vincent i Grenadyny, Senegal, Słowacja, Syryjska Republika Arabska, Timor Wschodni, Tunezja, Afganistan, Albania, Algieria, Samoa Amerykańskie, Andora, Armenia, Aruba, Austria, Azerbejdżan, Białoruś, Bhutan, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Republika Zielonego Przylądka, Czad, Chorwacja, Dania, Egipt, Estonia, Etiopia, Wyspy Owcze, Finlandia, Gruzja, Niemcy, Grecja, Grenlandia, Gwinea, Węgry, Islandia, Indonezja, Iran, Włochy, Jordania, Kazachstan, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, Republika Korei, Kirgistan, Laotańska Republika Ludowo-Demokratyczna, Łotwa, Liberia, Libia, Litwa, Luksemburg, Makau, Macedonia, Mołdawia, Monaco, Czarnogóra, Mozambik, Myanmar, Niderlandy, Antyle Holenderskie, Nowa Kaledonia, Niger, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, San Marino, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca, Serbia, Słowenia, Hiszpania, Surinam, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Timor Wschodni, Turcja, Turkmenia, Ukraina, Urugwaj, Wietnam, Bahrajn |
| Hĺbka: | 52 mm |
| Šírka: | 58 mm |
| Hmotnosť: | 54 g |
| Výška: | 51 mm |
| Dĺžka kábla: | 0 m |
| Jednoduchá inštalácia: | Áno |
| Farba skrine: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Rozmery (ŠxVxH): | 58 x 52 x 5 mm |
| Obsahuje batérie pre detskú jednotku: | Nie |
| Šírka balenia: | 55 mm |
| Výška balenia: | 11 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 705 g |
| Typ balenia: | Box |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Množstvo: | 1 |
| Technické vlastnosti: | Technical specification: • Rated load current: 15 A • Input voltage: 100 – 250 V~, 50 Hz • Rated load power: 3750 W • Grounding: Yes • Dimensions: 58 × 52 × 51 mm • Weight: 54 g |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Je dostupná karta s informáciami o výrobku alebo predmete?: | Áno |
| Zhoda s odpadom z elektrických a elektronických zariadení (WEEE): | Áno |
| Certifikácia: | This symbol indicates that electrical appliances should not be discarded with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous substances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
