Gembird A-DPM-HDMIF-002 káblový adaptér 0,1 m DisplayPort HDMI typ A (štandardný) čierny
Kód: AKCGEMADA0088Podrobný popis
Gembird A-DPM-HDMIF-002 káblový adaptér 0,1 m DisplayPort HDMI typ A (štandardný) čierny| Konektor 1, rod | Samec |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka kábla | 0,1 m |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Konektor 2, rod | Samica |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 x 1200 px |
| Konektor 1 | DisplayPort |
| Konektor 2 | Typ HDMI (štandard) |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 320 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 390 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 200 kusov |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 340 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 8716309087728 |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 0,1 m |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Konektor 2, rod: | Samica |
| Maximálne rozlíšenie: | 1920 x 1200 px |
| Konektor 1: | DisplayPort |
| Konektor 2: | Typ HDMI (štandard) |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 320 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 390 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 200 kusov |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 340 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
