Gembird A-DPM-HDMIFVGAF-01 Adaptérový kábel DisplayPort samec na HDMI samica + VGA samica, čierny
Kód: KBAGEMADA0065Podrobný popis
Gembird A-DPM-HDMIFVGAF-01 Adaptérový kábel DisplayPort samec na HDMI samica + VGA samica, čierny| Konektor 2 | HDMI + VGA (D-Sub) |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Verzia DisplayPort | 1.2 |
| Farba | Čierna |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Konektor 2, rod | Samica |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Dĺžka kábla | 0,1 m |
| Konektor 1 | DisplayPort |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 8716309124355 |
| Konektor 2: | HDMI + VGA (D-Sub) |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Verzia DisplayPort: | 1.2 |
| Farba: | Čierna |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Konektor 2, rod: | Samica |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Dĺžka kábla: | 0,1 m |
| Konektor 1: | DisplayPort |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
