Gembird A-DPM-VGAF-02 káblový adaptér 0,15 m VGA (D-Sub) DisplayPort Čierny
Kód: AKCGEMADA0094Podrobný popis
Gembird A-DPM-VGAF-02 káblový adaptér 0,15 m VGA (D-Sub) DisplayPort Čierny| Dĺžka kábla | 0,15 m |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Farba | Čierna |
| Konektor 1 | DisplayPort |
| Konektor 2, rod | Samica |
| Konektor 2 | VGA (D-Sub) |
| Šírka | 41 mm |
| Výška | 14 mm |
| Šírka balenia | 10 mm |
| Výška balenia | 180 mm |
| HS kód | 84733080 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 8716309090346 |
| Dĺžka kábla: | 0,15 m |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Farba: | Čierna |
| Konektor 1: | DisplayPort |
| Konektor 2, rod: | Samica |
| Konektor 2: | VGA (D-Sub) |
| Šírka: | 41 mm |
| Výška: | 14 mm |
| Šírka balenia: | 10 mm |
| Výška balenia: | 180 mm |
| HS kód: | 84733080 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
