Gembird A-DVID-VGAF-01 adaptér na video kábel 0,2 m DVI-D VGA (D-Sub) Čierna
Kód: KBAGEMADA0013Podrobný popis
Gembird A-DVID-VGAF-01 adaptér na video kábel 0,2 m DVI-D VGA (D-Sub) Čierna| Podporované grafické rozlíšenie | 1280 x 960, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 768 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1024 x 768 (XGA) |
| Podporované videomódy | 960p, 480p, 576i, 1080p, 480i, 576p, 768p, 1080i |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka kábla | 0,2 m |
| Konektor 2 | VGA (D-Sub) |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Konektor 2, rod | Samica |
| Konektor 1 | DVI-D |
| Výška | 15 mm |
| Šírka | 42 mm |
| Hĺbka | 42 mm |
| Hmotnosť | 50 g |
| Typ balenia | PE sáčok |
| Výška balenia | 20 mm |
| Šírka balenia | 125 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 62 g |
| Farba kábla | Čierna |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Certifikácia | CE, ISO 9002 |
| Upozornenia | Keep away from children., Do not expose to extreme temperatures or moisture., Do not connect devices with higher power consumption than recommended. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 8716309096454 |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 1280 x 960, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 768 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1024 x 768 (XGA) |
| Podporované videomódy: | 960p, 480p, 576i, 1080p, 480i, 576p, 768p, 1080i |
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka kábla: | 0,2 m |
| Konektor 2: | VGA (D-Sub) |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Konektor 2, rod: | Samica |
| Konektor 1: | DVI-D |
| Výška: | 15 mm |
| Šírka: | 42 mm |
| Hĺbka: | 42 mm |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Typ balenia: | PE sáčok |
| Výška balenia: | 20 mm |
| Šírka balenia: | 125 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 62 g |
| Farba kábla: | Čierna |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Certifikácia: | CE, ISO 9002 |
| Upozornenia: | Keep away from children., Do not expose to extreme temperatures or moisture., Do not connect devices with higher power consumption than recommended. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
