Gembird TPA-1A2C20-02-W Univerzálny cestovný napájací adaptér, 20 W, biely
Kód: KBAGEMADA0102Podrobný popis
Gembird TPA-1A2C20-02-W Univerzálny cestovný napájací adaptér, 20 W, biely| Počet portov USB typu A | 1 |
| Typ USB portu | USB Typ-C, USB Typ-A |
| Vstupné napätie | 100 - 250 V |
| Typ konektora | Typ E, Typ I, Typ A, Typ G |
| Počet portov USB typ C | 2 |
| Typ napájania | Internal |
| Šírka | 127 mm |
| Hĺbka | 62 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hmotnosť | 273 g |
| Upozornenia | Do not connect devices with higher power consumption than recommended., Do not expose to extreme temperatures or moisture., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 8716309134927 |
| Počet portov USB typu A: | 1 |
| Typ USB portu: | USB Typ-C, USB Typ-A |
| Vstupné napätie: | 100 - 250 V |
| Typ konektora: | Typ E, Typ I, Typ A, Typ G |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| Typ napájania: | Internal |
| Šírka: | 127 mm |
| Hĺbka: | 62 mm |
| Výška: | 52 mm |
| Hmotnosť: | 273 g |
| Upozornenia: | Do not connect devices with higher power consumption than recommended., Do not expose to extreme temperatures or moisture., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
