Gembird TPA-EU2A1C15-01-W Uzemnený univerzálny cestovný napájací adaptér, 15 W, biely
Kód: KBAGEMADA0099Podrobný popis
Gembird TPA-EU2A1C15-01-W Uzemnený univerzálny cestovný napájací adaptér, 15 W, biely| Typ konektora | Typ G, Typ E, Typ A, Typ I |
| Typ USB portu | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Vstupné napätie | 100 - 250 V |
| Typ napájania | Vnútorný |
| Počet portov USB 2.0 typu A | 2 |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Hmotnosť | 251 g |
| Upozornenia | Do not expose to extreme temperatures or moisture., Keep away from children., Do not connect devices with higher power consumption than recommended. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 8716309134989 |
| Typ konektora: | Typ G, Typ E, Typ A, Typ I |
| Typ USB portu: | USB Typ-A, USB Typ-C |
| Vstupné napätie: | 100 - 250 V |
| Typ napájania: | Vnútorný |
| Počet portov USB 2.0 typu A: | 2 |
| Šírka: | 81 mm |
| Výška: | 66 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Hmotnosť: | 251 g |
| Upozornenia: | Do not expose to extreme temperatures or moisture., Keep away from children., Do not connect devices with higher power consumption than recommended. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
