Ugreen Bluetooth prijímač vysielač mini jack 3,5 mm čierny (CM403)
Kód: KBAUGRADA0035Podrobný popis
Ugreen Bluetooth prijímač vysielač mini jack 3,5 mm čierny (CM403)| Rozhranie hosťujúceho počítača | 3,5 mm |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Kapacita batérie | 145 mAh |
| Materiál | ABS, PC |
| Bezdrôtová technológia | Bluetooth |
| Výška | 92 mm |
| Hĺbka | 11 mm |
| Šírka | 19 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 6957303806591 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | 3,5 mm |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Kapacita batérie: | 145 mAh |
| Materiál: | ABS, PC |
| Bezdrôtová technológia: | Bluetooth |
| Výška: | 92 mm |
| Hĺbka: | 11 mm |
| Šírka: | 19 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
