UNITEK Kábel DisplayPort 1.2, HDMI, 4K@60HZ, 1,8M, V1608A
Kód: KBAUTKADA0059Podrobný popis
UNITEK Kábel DisplayPort 1.2, HDMI, 4K@60HZ, 1,8M, V1608A| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Frekvencia | 60 Hz |
| Konektor 2 | HDMI |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Maximálna prenosová rýchlosť | 18 Gbit/s |
| Farba | Čierna |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Konektor 2, rod | Samec |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Podpora 8k | Nie |
| Podpora HDR | Áno |
| Podpora 4K | Áno |
| Opletený kábel | Nie |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 4894160048462 |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Frekvencia: | 60 Hz |
| Konektor 2: | HDMI |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Maximálna prenosová rýchlosť: | 18 Gbit/s |
| Farba: | Čierna |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Konektor 2, rod: | Samec |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Podpora 8k: | Nie |
| Podpora HDR: | Áno |
| Podpora 4K: | Áno |
| Opletený kábel: | Nie |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
