Vention AKOB0 video prepínač HDMI
Kód: KBAVN1ADA0014Podrobný popis
Vention AKOB0 video prepínač HDMI| Videovýstup | HDMI |
| Počet HDMI portov | 3 |
| Materiál | ABS, Akrylový |
| Plug and Play | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 px |
| Podporované videomódy | 1080p, 2160p |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| EAN: | 6922794769076 |
| Videovýstup: | HDMI |
| Počet HDMI portov: | 3 |
| Materiál: | ABS, Akrylový |
| Plug and Play: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Maximálne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px |
| Podporované videomódy: | 1080p, 2160p |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
