Karbina zračne puške Marksman les + obseg kal. 4.5mm EKP
Kód: STZMKMWIA0002Podrobný popis
Karbina zračne puške Marksman les + obseg kal. 4.5mm EKP| Dĺžka | 1080 mm |
| Dĺžka (cm) (vonkajší kartón) | 52 cm |
| Energia papule | 10,94 J |
| (cdm) Počet projektilov | 1 |
| Bezpečnostný uzáver | Manuálne |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Posteľ | Drevené |
| Železnica | 11 mm |
| Typ strely | Diabolo (goba, ravna ali koničasta) |
| Typ suda | Navojem |
| Maximálna rýchlosť | 260 m/s |
| Typ vzduchovej pištole | Spring |
| Materiál | Technopolymeru, Drevo |
| Upozornenia | Do not aim at people or animals., Safely store ammunition, avoiding contact with open fire. |
| Farba | Bronzová, Čierna, Drevo |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| EAN: | 5902944169612 |
| Dĺžka: | 1080 mm |
| Dĺžka (cm) (vonkajší kartón): | 52 cm |
| Energia papule: | 10,94 J |
| (cdm) Počet projektilov: | 1 |
| Bezpečnostný uzáver: | Manuálne |
| Kaliber: | 4,5 mm |
| Posteľ: | Drevené |
| Železnica: | 11 mm |
| Typ strely: | Diabolo (goba, ravna ali koničasta) |
| Typ suda: | Navojem |
| Maximálna rýchlosť: | 260 m/s |
| Typ vzduchovej pištole: | Spring |
| Materiál: | Technopolymeru, Drevo |
| Upozornenia: | Do not aim at people or animals., Safely store ammunition, avoiding contact with open fire. |
| Farba: | Bronzová, Čierna, Drevo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
