Vzduchovka BEEMAN USA P17 m.2004 PCA k.4,5 mm pneumatická pištoľ TRU-GLO
Kód: STZBMAWIA0011Podrobný popis
Vzduchovka BEEMAN USA P17 m.2004 PCA k.4,5 mm pneumatická pištoľ TRU-GLO| Teleskop | Áno |
| Dĺžka | 230 mm |
| Hmotnosť | 750 g |
| Energia papule | 17 J |
| Železnica | 11 mm |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Typ vzduchovej pištole | PCA |
| Bezpečnostný uzáver | Automatické |
| Systém Tru-Glo | Áno |
| Maximálna rýchlosť | 125 m/s |
| Puškovaná hlaveň | Áno |
| Materiál | Kov, Polymér |
| Upozornenia | Safely store ammunition, avoiding contact with open fire., Keep out of the reach of children., Do not aim at people or animals. |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| EAN: | 5902944145760 |
| Teleskop: | Áno |
| Dĺžka: | 230 mm |
| Hmotnosť: | 750 g |
| Energia papule: | 17 J |
| Železnica: | 11 mm |
| Kaliber: | 4,5 mm |
| Typ vzduchovej pištole: | PCA |
| Bezpečnostný uzáver: | Automatické |
| Systém Tru-Glo: | Áno |
| Maximálna rýchlosť: | 125 m/s |
| Puškovaná hlaveň: | Áno |
| Materiál: | Kov, Polymér |
| Upozornenia: | Safely store ammunition, avoiding contact with open fire., Keep out of the reach of children., Do not aim at people or animals. |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
