AMD Ryzen 5 5500 procesor 3,6 GHz 16 MB L3 Tácka
Kód: PROAMDRYZ0241Podrobný popis
AMD Ryzen 5 5500 procesor 3,6 GHz 16 MB L3 Tácka| Verzia PCI Express slotov | 3.0 |
| Segment trhu | Desktop |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Základná frekvencia procesora | 3,6 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Pätica procesora | Socket AM4 |
| Boost frekvencia procesora | 4,2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Model procesoru | 5500 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen 5000 Series |
| Vrátane chladiča | Nie |
| Výrobná technológia | 7 nm |
| Frekvencia podporovaná procesorom | 2667, 3200 MHz, 2933 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom | DDR4-SDRAM |
| HS kód | 85423119 |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Upozornenia | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Verzia PCI Express slotov: | 3.0 |
| Segment trhu: | Desktop |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Základná frekvencia procesora: | 3,6 GHz |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Pätica procesora: | Socket AM4 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Model procesoru: | 5500 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen 5000 Series |
| Vrátane chladiča: | Nie |
| Výrobná technológia: | 7 nm |
| Frekvencia podporovaná procesorom: | 2667, 3200 MHz, 2933 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ pamätí podporované procesorom: | DDR4-SDRAM |
| HS kód: | 85423119 |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Upozornenia: | Processors contain electronic components that may be harmful to the environment. Do not dispose of in the regular trash., Processors can get very hot during operation. Make sure they are adequately cooled., Use appropriate processor mounting equipment to avoid mechanical damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
