Beko HILG 64220 S varná doska čierna vstavaná plynová 4 zóny
Kód: AGDBEKPGZ0064Podrobný popis
Beko HILG 64220 S varná doska čierna vstavaná plynová 4 zóny| Hĺbka | 510 mm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 46 mm |
| Typ varnej zóny 2 | Bežné |
| Výkon varnej zóny 1 | 2900 W |
| Materiál mriežky sporáku | Smaltovaný |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Plyn |
| Typ varnej dosky | Plynový |
| Počet plynových varných zón | 4 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 4 | Kolo |
| Výkon varnej zóny 2 | 1750 W |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Typ horného povrchu | Sklo |
| Typ varnej zóny 4 | Slabý var |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Výkon varnej zóny 3 | 1750 W |
| Farba | Čierna |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Plyn |
| Výkon varnej zóny 4 | 1000 W |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá zadná |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Plyn |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Plyn |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá predná |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Ľavá zadná časť |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Typ varnej zóny 3 | Bežné |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Bezpečnostný plynový systém | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
| Umiestnenie ovládania | Horné predné |
| Elektronické zapaľovanie | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| EAN: | 8690842127854 |
| Hĺbka: | 510 mm |
| Šírka: | 580 mm |
| Výška: | 46 mm |
| Typ varnej zóny 2: | Bežné |
| Výkon varnej zóny 1: | 2900 W |
| Materiál mriežky sporáku: | Smaltovaný |
| Zdroj napájania varnej zóny 4: | Plyn |
| Typ varnej dosky: | Plynový |
| Počet plynových varných zón: | 4 zone(s) |
| Tvar varnej zóny 4: | Kolo |
| Výkon varnej zóny 2: | 1750 W |
| Tvar varnej zóny 3: | Kolo |
| Typ horného povrchu: | Sklo |
| Typ varnej zóny 4: | Slabý var |
| Typ varnej zóny 1: | Veľký |
| Výkon varnej zóny 3: | 1750 W |
| Farba: | Čierna |
| Zdroj napájania varnej zóny 1: | Plyn |
| Výkon varnej zóny 4: | 1000 W |
| Tvar varnej zóny 2: | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 3: | Pravá zadná |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2: | Plyn |
| Umiestnenie varnej zóny 2: | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania varnej zóny 3: | Plyn |
| Tvar varnej zóny 1: | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 4: | Pravá predná |
| Umiestnenie varnej zóny 1: | Ľavá zadná časť |
| Počet varných zón: | 4 zone(s) |
| Typ varnej zóny 3: | Bežné |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Bezpečnostný plynový systém: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Umiestnenie ovládania: | Horné predné |
| Elektronické zapaľovanie: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
