Beko BMGB20212B Vstavaný Mikrovlnná rúra s grilom 20 L 800 W Čierna
Kód: AGDBEKKMZ0015Podrobný popis
Beko BMGB20212B Vstavaný Mikrovlnná rúra s grilom 20 L 800 W Čierna| Vstavaný displej | Áno |
| Farba | Čierna |
| Otočný tanier | Áno |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Výkon grilu | 1000 W |
| Veľkosť otočného taniera | 31,5 cm |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Systém otvárania dvierok | Gombík |
| Typ časovača | Digitálny |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ produktu | Mikrovlnná rúra s grilom |
| Časovač | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Farba dverí | Čierna |
| Vnútorná kapacita | 20 L |
| Detský zámok | Áno |
| Mikrovlnný výkon | 800 W |
| Počet úrovní výkonu | 5 |
| Výška balenia | 466 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 20,5 kg |
| Hmotnosť | 18,5 kg |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 388 mm |
| Hĺbka balenia | 653 mm |
| Šírka balenia | 500 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Celková spotreba | 1450 W |
| Upozornenia | Use only cookware suitable for microwave ovens to avoid the risk of fire or explosion., Make sure the microwave oven is correctly installed and properly ventilated., Do not use the appliance if it is damaged to avoid the risk of electric shock or fire. |
| Počet automatických programov | 8 |
| Gril | Áno |
| Funkcia automatického varenia | Áno |
| Rozmrazovanie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in microwaves |
|---|---|
| EAN: | 8690842400759 |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Otočný tanier: | Áno |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Veľkosť otočného taniera: | 31,5 cm |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Systém otvárania dvierok: | Gombík |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Typ produktu: | Mikrovlnná rúra s grilom |
| Časovač: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Farba dverí: | Čierna |
| Vnútorná kapacita: | 20 L |
| Detský zámok: | Áno |
| Mikrovlnný výkon: | 800 W |
| Počet úrovní výkonu: | 5 |
| Výška balenia: | 466 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 20,5 kg |
| Hmotnosť: | 18,5 kg |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 595 mm |
| Výška: | 388 mm |
| Hĺbka balenia: | 653 mm |
| Šírka balenia: | 500 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Celková spotreba: | 1450 W |
| Upozornenia: | Use only cookware suitable for microwave ovens to avoid the risk of fire or explosion., Make sure the microwave oven is correctly installed and properly ventilated., Do not use the appliance if it is damaged to avoid the risk of electric shock or fire. |
| Počet automatických programov: | 8 |
| Gril: | Áno |
| Funkcia automatického varenia: | Áno |
| Rozmrazovanie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
