Nice IBT4ZWAVE príslušenstvo pre diaľkové ovládanie
Kód: INDNCEPRZ0001Podrobný popis
Nice IBT4ZWAVE príslušenstvo pre diaľkové ovládanie| Kompatibilita značky | Nice |
| Farba | Čierna, Biela |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 50 °C |
| Výška | 21 mm |
| Šírka | 37 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
| Hĺbka | 28 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Buttons |
|---|---|
| EAN: | 5901225451002 |
| Kompatibilita značky: | Nice |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 50 °C |
| Výška: | 21 mm |
| Šírka: | 37 mm |
| Hmotnosť: | 10 g |
| Hĺbka: | 28 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
