Tlačidlo Nice Push-Control, čierne (FGPB-101-2 ZW5 EU)
Kód: INDNCEPRZ0003Podrobný popis
Tlačidlo Nice Push-Control, čierne (FGPB-101-2 ZW5 EU)| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Vonkajší rozsah | 50 m |
| Farba | Čierna |
| Maximálny vnútorný dosah | 40 m |
| Certifikácia | RED 2014/53/EURoHS 2011/65/EU |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 34 mm |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 3,6 V |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids, may cause a short circuit or damage to the unit., Keep away from sources of heat and open flame., Only suitable for use in dry and clean areas. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Buttons |
|---|---|
| EAN: | 5902701703530 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Vonkajší rozsah: | 50 m |
| Farba: | Čierna |
| Maximálny vnútorný dosah: | 40 m |
| Certifikácia: | RED 2014/53/EURoHS 2011/65/EU |
| Šírka: | 46 mm |
| Výška: | 34 mm |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Napätie batérie: | 3,6 V |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids, may cause a short circuit or damage to the unit., Keep away from sources of heat and open flame., Only suitable for use in dry and clean areas. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
