Ugreen maskovací organizér na káble 1,5 m LP121
Kód: MEDUGROKA0001Podrobný popis
Ugreen maskovací organizér na káble 1,5 m LP121| Farba | Čierna |
| Model | Panel na usporiadanie káblov |
| Dĺžka | 150 cm |
| Priemer produktu | 25 mm |
| Upozornenia | Be careful when moving or installing heavy components., Beware of risk of electric shock during installation and servicing., Ensure all cables are properly secured to avoid tripping hazards. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cable organizers |
|---|---|
| EAN: | 6957303838189 |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Panel na usporiadanie káblov |
| Dĺžka: | 150 cm |
| Priemer produktu: | 25 mm |
| Upozornenia: | Be careful when moving or installing heavy components., Beware of risk of electric shock during installation and servicing., Ensure all cables are properly secured to avoid tripping hazards. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
