Brother DCP-L2600D multifunkčná tlačiareň Laser A4 1200 x 1200 DPI 34 str. za minútu
Kód: PERBROWLK0075Podrobný popis
Brother DCP-L2600D multifunkčná tlačiareň Laser A4 1200 x 1200 DPI 34 str. za minútu| Priama tlač | Áno |
| USB vstup | Áno |
| Hladina akustického tlaku (tlač) | 49 dB |
| Hladina akustického tlaku (pohotovostný režim) | 30 dB |
| Kapacita pamäti | 128 MB |
| Hladina akustického tlaku (tichý režim) | 44 dB |
| Hladina akustického výkonu (tlač) | 66,3 dB |
| Objem priloženej náplne (čierna) | 700 strany |
| Záručný list | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Dodávané náplne | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Obojstranné funkcie | Nepodporovaný |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 3000 stránok za mesiac |
| Tlačové farby | Čierna |
| Počet tlačových náplní | 1 |
| Odporúčaný počet cyklov | 250 - 2500 stránok za mesiac |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Hĺbka | 399 mm |
| Šírka | 410 mm |
| Výška | 272 mm |
| Priemerná spotreba energie počas tlače | 470 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (režim spánku) | 4,1 W |
| Priemerná spotreba energie pri kopírovaní | 490 W |
| Spotreba energie (pohotovostný režim) | 43 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,08 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Wi-Fi | Nie |
| Technológie mobilnej tlače | Brother iPrint & Scan |
| Filtrovanie IP adries | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Displej | LCD |
| Farebný displej | Nie |
| Počet liniek displeja | 2 riadky |
| Hĺbka balenia | 517 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 12,6 kg |
| Šírka balenia | 580 mm |
| Výška balenia | 434 mm |
| Režim úspory energie | Áno |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 0 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 8,5 s |
| Tlač | Čiernobiela tlač |
| Tlač viacerých stránok na jeden list papiera | 9, 4, 2, 25, 16 |
| Rozlíšenie tlače (čierna) | 1200 x 1200 DPI |
| N-v-1 funkcie tlače | Áno |
| Rýchlosť obojstranej tlače (čierna, normálna kvalita, A4) | 16 str. za minútu |
| Tlač vodoznaku | Áno |
| Funkcia tlače plagátov | Áno |
| Duplexná tlač | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 1200 x 1200 DPI |
| tlačová technológia | Laser |
| Funkcia tlače obalu | Áno |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 34 str. za minútu |
| Faxovanie | Nie |
| Celková výstupná kapacita | 120 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Viacúčelový zásobník | Áno |
| Kapacita viacúčelového zásobníka | 1 listy |
| Manuálny podávač | Áno |
| Kapacita vstupného zásobníka papiera 1 | 250 listy |
| Celková vstupná kapacita | 251 listy |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4) | 34 kópií za minútu |
| Kopírovanie | Čiernobiele kopírovanie |
| Zmena veľkosti kópií | 25 - 400% |
| Funkcia N-in-1 copy (N =) | 4, 2 |
| Rýchlosť prvej kópie (čierna, normálna) | 10 s |
| Maximálne rozlíšenie kópie | 600 x 600 DPI |
| Maximálna veľkosť kópie | A4 |
| Maximálny počet kópií | 99 kópie |
| Obojstranné kopírovanie | Nie |
| N-v-1 funkcie kopírovania | Áno |
| Veľkosti obálok | DL, C5, Monarch, Com-10 |
| Vlastná dĺžka médiá | 127 - 355,6 mm |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 64 - 105 g/m² |
| Vlastná šírka média | 76,2 - 215,9 mm |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Etikety, Tenký papier, Recyklovaný papier, kancelársky papier, Obyčajný papier, Hlavička, Hrubý papier, Obálky |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A6, A5, A4 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií | Letter, Legal |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B6, B5 |
| Podporované obrazové formáty | TIFF, JPEG |
| Dokumenty podporovaných formátov | |
| Ovládače skenera | TWAIN, SANE, ICA, WIA |
| Duplexné skenovanie | Nie |
| Technológia skenovania | CIS |
| Skenovanie | OCR, Súbor, E-mail, Obrázok, Farebné skenovanie |
| Vstupná farebná hĺbka | 30 bit |
| Rozlíšenie optického skenovania | 1200 x 1200 DPI |
| Typ skeneru | Plochý skener |
| Výstupná farebná hĺbka | 24 bit |
| Vstupná hĺbka odtieňov šedej | 10 bit |
| Hĺbka výstupu v odtieňoch šedej | 8 bit |
| Maximálne skenovacie rozlíšenie | 19200 x 19200 DPI |
| Úrovne odtiene šedi | 256 |
| Upozornenia | The product requires special disposal - do not dispose of in normal waste., Be careful when handling the device, it may contain live parts., Avoid contact with toner, it can irritate the skin and respiratory tract. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4977766831734 |
| Priama tlač: | Áno |
| USB vstup: | Áno |
| Hladina akustického tlaku (tlač): | 49 dB |
| Hladina akustického tlaku (pohotovostný režim): | 30 dB |
| Kapacita pamäti: | 128 MB |
| Hladina akustického tlaku (tichý režim): | 44 dB |
| Hladina akustického výkonu (tlač): | 66,3 dB |
| Objem priloženej náplne (čierna): | 700 strany |
| Záručný list: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Dodávané náplne: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Obojstranné funkcie: | Nepodporovaný |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 3000 stránok za mesiac |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Počet tlačových náplní: | 1 |
| Odporúčaný počet cyklov: | 250 - 2500 stránok za mesiac |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Hĺbka: | 399 mm |
| Šírka: | 410 mm |
| Výška: | 272 mm |
| Priemerná spotreba energie počas tlače: | 470 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (režim spánku): | 4,1 W |
| Priemerná spotreba energie pri kopírovaní: | 490 W |
| Spotreba energie (pohotovostný režim): | 43 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,08 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technológie mobilnej tlače: | Brother iPrint & Scan |
| Filtrovanie IP adries: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Displej: | LCD |
| Farebný displej: | Nie |
| Počet liniek displeja: | 2 riadky |
| Hĺbka balenia: | 517 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 12,6 kg |
| Šírka balenia: | 580 mm |
| Výška balenia: | 434 mm |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 80% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 32,5 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 0 - 40 °C |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 8,5 s |
| Tlač: | Čiernobiela tlač |
| Tlač viacerých stránok na jeden list papiera: | 9, 4, 2, 25, 16 |
| Rozlíšenie tlače (čierna): | 1200 x 1200 DPI |
| N-v-1 funkcie tlače: | Áno |
| Rýchlosť obojstranej tlače (čierna, normálna kvalita, A4): | 16 str. za minútu |
| Tlač vodoznaku: | Áno |
| Funkcia tlače plagátov: | Áno |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 1200 x 1200 DPI |
| tlačová technológia: | Laser |
| Funkcia tlače obalu: | Áno |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 34 str. za minútu |
| Faxovanie: | Nie |
| Celková výstupná kapacita: | 120 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Viacúčelový zásobník: | Áno |
| Kapacita viacúčelového zásobníka: | 1 listy |
| Manuálny podávač: | Áno |
| Kapacita vstupného zásobníka papiera 1: | 250 listy |
| Celková vstupná kapacita: | 251 listy |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4): | 34 kópií za minútu |
| Kopírovanie: | Čiernobiele kopírovanie |
| Zmena veľkosti kópií: | 25 - 400% |
| Funkcia N-in-1 copy (N =): | 4, 2 |
| Rýchlosť prvej kópie (čierna, normálna): | 10 s |
| Maximálne rozlíšenie kópie: | 600 x 600 DPI |
| Maximálna veľkosť kópie: | A4 |
| Maximálny počet kópií: | 99 kópie |
| Obojstranné kopírovanie: | Nie |
| N-v-1 funkcie kopírovania: | Áno |
| Veľkosti obálok: | DL, C5, Monarch, Com-10 |
| Vlastná dĺžka médiá: | 127 - 355,6 mm |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 64 - 105 g/m² |
| Vlastná šírka média: | 76,2 - 215,9 mm |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Etikety, Tenký papier, Recyklovaný papier, kancelársky papier, Obyčajný papier, Hlavička, Hrubý papier, Obálky |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A6, A5, A4 |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií: | Letter, Legal |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B6, B5 |
| Podporované obrazové formáty: | TIFF, JPEG |
| Dokumenty podporovaných formátov: | |
| Ovládače skenera: | TWAIN, SANE, ICA, WIA |
| Duplexné skenovanie: | Nie |
| Technológia skenovania: | CIS |
| Skenovanie: | OCR, Súbor, E-mail, Obrázok, Farebné skenovanie |
| Vstupná farebná hĺbka: | 30 bit |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 1200 x 1200 DPI |
| Typ skeneru: | Plochý skener |
| Výstupná farebná hĺbka: | 24 bit |
| Vstupná hĺbka odtieňov šedej: | 10 bit |
| Hĺbka výstupu v odtieňoch šedej: | 8 bit |
| Maximálne skenovacie rozlíšenie: | 19200 x 19200 DPI |
| Úrovne odtiene šedi: | 256 |
| Upozornenia: | The product requires special disposal - do not dispose of in normal waste., Be careful when handling the device, it may contain live parts., Avoid contact with toner, it can irritate the skin and respiratory tract. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
