Brother DCP-L3560CDW LED A4 600 x 2400 DPI 26 str. za minútu Wi-Fi
Kód: PERBROWLK0072Podrobný popis
Brother DCP-L3560CDW LED A4 600 x 2400 DPI 26 str. za minútu Wi-Fi| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Priama tlač | Áno |
| USB vstup | Áno |
| Kapacita pamäti | 512 MB |
| Jazyky opisu stránky | PCL 6, PCL 5e, BR-Script 3, PCL 5c, PDF 1.7 |
| Tlačové farby | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 3000 stránok za mesiac |
| Obojstranné funkcie | Vytlačiť |
| Počet tlačových náplní | 2 |
| Šírka | 410 mm |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Hĺbka | 444 mm |
| Výška | 401 mm |
| Priemerná spotreba energie počas tlače | 560 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,04 W |
| Spotreba energie (režim spánku) | 10 W |
| Spotreba energie (pohotovostný režim) | 70 W |
| Priemerná spotreba energie pri kopírovaní | 560 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 64-bit WEP, WPA-AES, WPA-TKIP, 128-bit WEP, WPA3-SAE, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farebný displej | Áno |
| Farba | Čierna |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Displej | LCD |
| Hĺbka balenia | 536 mm |
| Šírka balenia | 497 mm |
| Výška balenia | 533 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 23,3 kg |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| tlačová technológia | LED |
| Tlač | Farebná tlač |
| Maximálne rozlíšenie | 600 x 2400 DPI |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4) | 26 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 26 str. za minútu |
| Duplexná tlač | Áno |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 13,5 s |
| Zabezpečená tlač | Áno |
| Faxovanie | Nie |
| Kapacita automatického podávača | 50 listy |
| Celková vstupná kapacita | 250 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 1 |
| Celková výstupná kapacita | 150 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF) | Áno |
| Kopírovanie | Farebné kopírovanie |
| Maximálne rozlíšenie kópie | 600 x 600 DPI |
| Obojstranné kopírovanie | Nie |
| Veľkosti obálok | Monarch, C5, Com-10, DL |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Hrubý papier, Obálky, Tenký papier, Recyklovaný papier |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií | Legal, Folio, Letter |
| JIS B-series veľkosti (B0. .. B9) | B5 |
| Vlastná dĺžka médiá | 116 - 355,6 mm |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B5 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A6, A4, A5 |
| Vlastná šírka média | 76,2 - 216 mm |
| Hĺbka výstupu v odtieňoch šedej | 8 bit |
| Skenovanie | FTP, Súbor, E-mail, Network folder, Farebné skenovanie |
| Typ skeneru | Plochý skener a skener ADF |
| Technológia skenovania | CIS |
| Rozlíšenie optického skenovania (ADF) | 600 x 600 DPI |
| Vstupná farebná hĺbka | 48 bit |
| Výstupná farebná hĺbka | 24 bit |
| Rozlíšenie optického skenovania | 1200 x 1200 DPI |
| Vstupná hĺbka odtieňov šedej | 16 bit |
| Duplexné skenovanie | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4977766824019 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Priama tlač: | Áno |
| USB vstup: | Áno |
| Kapacita pamäti: | 512 MB |
| Jazyky opisu stránky: | PCL 6, PCL 5e, BR-Script 3, PCL 5c, PDF 1.7 |
| Tlačové farby: | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 3000 stránok za mesiac |
| Obojstranné funkcie: | Vytlačiť |
| Počet tlačových náplní: | 2 |
| Šírka: | 410 mm |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Hĺbka: | 444 mm |
| Výška: | 401 mm |
| Priemerná spotreba energie počas tlače: | 560 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,04 W |
| Spotreba energie (režim spánku): | 10 W |
| Spotreba energie (pohotovostný režim): | 70 W |
| Priemerná spotreba energie pri kopírovaní: | 560 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 64-bit WEP, WPA-AES, WPA-TKIP, 128-bit WEP, WPA3-SAE, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farebný displej: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Displej: | LCD |
| Hĺbka balenia: | 536 mm |
| Šírka balenia: | 497 mm |
| Výška balenia: | 533 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 23,3 kg |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| tlačová technológia: | LED |
| Tlač: | Farebná tlač |
| Maximálne rozlíšenie: | 600 x 2400 DPI |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4): | 26 str. za minútu |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 26 str. za minútu |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 13,5 s |
| Zabezpečená tlač: | Áno |
| Faxovanie: | Nie |
| Kapacita automatického podávača: | 50 listy |
| Celková vstupná kapacita: | 250 listy |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 1 |
| Celková výstupná kapacita: | 150 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF): | Áno |
| Kopírovanie: | Farebné kopírovanie |
| Maximálne rozlíšenie kópie: | 600 x 600 DPI |
| Obojstranné kopírovanie: | Nie |
| Veľkosti obálok: | Monarch, C5, Com-10, DL |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Hrubý papier, Obálky, Tenký papier, Recyklovaný papier |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií: | Legal, Folio, Letter |
| JIS B-series veľkosti (B0. .. B9): | B5 |
| Vlastná dĺžka médiá: | 116 - 355,6 mm |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B5 |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A6, A4, A5 |
| Vlastná šírka média: | 76,2 - 216 mm |
| Hĺbka výstupu v odtieňoch šedej: | 8 bit |
| Skenovanie: | FTP, Súbor, E-mail, Network folder, Farebné skenovanie |
| Typ skeneru: | Plochý skener a skener ADF |
| Technológia skenovania: | CIS |
| Rozlíšenie optického skenovania (ADF): | 600 x 600 DPI |
| Vstupná farebná hĺbka: | 48 bit |
| Výstupná farebná hĺbka: | 24 bit |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 1200 x 1200 DPI |
| Vstupná hĺbka odtieňov šedej: | 16 bit |
| Duplexné skenovanie: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
