Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 str. za minútu
Kód: PERCANWLK0036Podrobný popis
Canon i-SENSYS MF3010 Laser A4 1200 x 600 DPI 18 str. za minútu| USB vstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Štandardné rozhranie | USB 2.0 |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Kapacita pamäti | 64 MB |
| Hladina akustického tlaku (tlač) | 65,3 dB |
| Hladina akustického výkonu (pohotovostný režim) | 43 dB |
| Jazyky opisu stránky | UFRII-LT |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 8000 stránok za mesiac |
| Počet tlačových náplní | 1 |
| Tlačové farby | Čierna |
| Šírka | 372 mm |
| Hmotnosť | 8,2 kg |
| Výška | 254 mm |
| Hĺbka | 276 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 1,4 W |
| Spotreba energie (priemerná prevádzková) | 450 W |
| Spotreba energie (úsporne) | 450 W |
| Spotreba energie (max) | 960 W |
| Wi-Fi | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Farba | Čierna |
| HS kód | 84433100 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 30 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 80% |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Business, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Business x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Premium, Windows XP Professional, Windows Vista Ultimate, Windows 2000, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Professional x64, Windows 2000 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Lion |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Úsporná tlač | Áno |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 7,8 s |
| Tlač | Čiernobiela tlač |
| tlačová technológia | Laser |
| Duplexná tlač | Nie |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 18 str. za minútu |
| Okraje tlače (horné, dolné, pravý, ľavý) | 5 mm |
| Doba zahrievania | 10 s |
| Maximálne rozlíšenie | 1200 x 600 DPI |
| Obojstranné faxovanie | Nie |
| Faxovanie | Nie |
| Celková vstupná kapacita | 150 listy |
| Celková výstupná kapacita | 100 listy |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4) | 18 kópií za minútu |
| Zmena veľkosti kópií | 50 - 200% |
| Rýchlosť prvej kópie (čierna, normálna) | 12 s |
| Funkcia N-in-1 copy (N =) | 2 |
| Maximálne rozlíšenie kópie | 600 x 600 DPI |
| Kopírovanie | Čiernobiele kopírovanie |
| Maximálny počet kópií | 9 kópie |
| Obojstranné kopírovanie | Nie |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Kartón, Obálky, Etikety, Recyklovaný papier, Kriedový papier, Obyčajný papier, Priehľadné fólie |
| Veľkosti obálok | C5, Com-10, B5, DL |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A4, A5 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B5 |
| Maximálna tlačová veľkosť | 216 x 356 mm |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií | Statement (140 x 216mm), Executive (184 x 267mm) |
| Vlastná dĺžka médiá | 127 - 356 mm |
| Vlastná šírka média | 76 - 216 mm |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 60 - 163 g/m² |
| Výstupná farebná hĺbka | 24 bit |
| Maximálne skenovacie rozlíšenie | 9600 x 9600 DPI |
| Rozlíšenie optického skenovania | 600 x 600 DPI |
| Skenovanie | Farebné skenovanie |
| Maximálna skenovacia oblasť | A4 / Letter (216 x 297) |
| Úrovne odtiene šedi | 256 |
| Ovládače skenera | WIA, TWAIN |
| Duplexné skenovanie | Nie |
| Typ skeneru | Plochý skener |
| Vstupná farebná hĺbka | 24 bit |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4960999783574 |
| USB vstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Štandardné rozhranie: | USB 2.0 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Kapacita pamäti: | 64 MB |
| Hladina akustického tlaku (tlač): | 65,3 dB |
| Hladina akustického výkonu (pohotovostný režim): | 43 dB |
| Jazyky opisu stránky: | UFRII-LT |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 8000 stránok za mesiac |
| Počet tlačových náplní: | 1 |
| Tlačové farby: | Čierna |
| Šírka: | 372 mm |
| Hmotnosť: | 8,2 kg |
| Výška: | 254 mm |
| Hĺbka: | 276 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 1,4 W |
| Spotreba energie (priemerná prevádzková): | 450 W |
| Spotreba energie (úsporne): | 450 W |
| Spotreba energie (max): | 960 W |
| Wi-Fi: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| HS kód: | 84433100 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 30 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 80% |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Business, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Business x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Premium, Windows XP Professional, Windows Vista Ultimate, Windows 2000, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows XP Professional x64, Windows 2000 Professional, Windows Vista Home Basic x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Lion |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Úsporná tlač: | Áno |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 7,8 s |
| Tlač: | Čiernobiela tlač |
| tlačová technológia: | Laser |
| Duplexná tlač: | Nie |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 18 str. za minútu |
| Okraje tlače (horné, dolné, pravý, ľavý): | 5 mm |
| Doba zahrievania: | 10 s |
| Maximálne rozlíšenie: | 1200 x 600 DPI |
| Obojstranné faxovanie: | Nie |
| Faxovanie: | Nie |
| Celková vstupná kapacita: | 150 listy |
| Celková výstupná kapacita: | 100 listy |
| Rýchlosť kopírovania (čiernobiele, normálna kvalita, A4): | 18 kópií za minútu |
| Zmena veľkosti kópií: | 50 - 200% |
| Rýchlosť prvej kópie (čierna, normálna): | 12 s |
| Funkcia N-in-1 copy (N =): | 2 |
| Maximálne rozlíšenie kópie: | 600 x 600 DPI |
| Kopírovanie: | Čiernobiele kopírovanie |
| Maximálny počet kópií: | 9 kópie |
| Obojstranné kopírovanie: | Nie |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Kartón, Obálky, Etikety, Recyklovaný papier, Kriedový papier, Obyčajný papier, Priehľadné fólie |
| Veľkosti obálok: | C5, Com-10, B5, DL |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A4, A5 |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B5 |
| Maximálna tlačová veľkosť: | 216 x 356 mm |
| Podpora Non-ISO veľkosti médií: | Statement (140 x 216mm), Executive (184 x 267mm) |
| Vlastná dĺžka médiá: | 127 - 356 mm |
| Vlastná šírka média: | 76 - 216 mm |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 60 - 163 g/m² |
| Výstupná farebná hĺbka: | 24 bit |
| Maximálne skenovacie rozlíšenie: | 9600 x 9600 DPI |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 600 x 600 DPI |
| Skenovanie: | Farebné skenovanie |
| Maximálna skenovacia oblasť: | A4 / Letter (216 x 297) |
| Úrovne odtiene šedi: | 256 |
| Ovládače skenera: | WIA, TWAIN |
| Duplexné skenovanie: | Nie |
| Typ skeneru: | Plochý skener |
| Vstupná farebná hĺbka: | 24 bit |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
