Večnamenska naprava Brother MFC-B7810DW
Kód: PERBROWLK0076Podrobný popis
Večnamenska naprava Brother MFC-B7810DW| Konektor USB | USB Type-A / USB Type-B |
| Priama tlač | Áno |
| USB vstup | Áno |
| Frekvencia procesora | 1200 MHz |
| Kapacita pamäti | 2048 MB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Hladina akustického tlaku (tlač) | 52 dB |
| Hladina akustického tlaku (duplexná tlač) | 53 dB |
| Dodávané káble | AC |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Objem priloženej náplne (čierna) | 1000 strany |
| Dodávané náplne | Áno |
| Obsahuje sieťovú šnúru | Áno |
| Objem priloženej náplne (CMY) | 1500 strany |
| Počet tlačových náplní | 4 |
| Obojstranné funkcie | Fax, Kopírovanie, Vytlačiť, Skenovať |
| Fonty tlačiarne | PostScript, PCL |
| Jazyky opisu stránky | PostScript 3, PCL 5, PCL 6 |
| Odporúčaný počet cyklov | 0 - 6000 stránok za mesiac |
| Počet bitmapových fontov | 2 |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 80000 stránok za mesiac |
| Počet škálovateľných fontov | 89 |
| Digitálny podávač | Áno |
| PCL fonty | 6 |
| PostScript fonty | 158 |
| Šírka | 410 mm |
| Hĺbka | 399 mm |
| Hmotnosť | 27,1 kg |
| Výška | 319 mm |
| Spotreba energie (max) | 530 W |
| Spotreba energie (režim spánku) | 1,44 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 47-63 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 26,2 W |
| Priemerná spotreba energie počas tlače | 360 W |
| Spotreba energie (vypnuté) | 1,44 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Technológie mobilnej tlače | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 |
| Wi-Fi | Áno |
| Komunikácia | Wi-Fi |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Dotyk |
| Displej | LCD |
| Farebný displej | Áno |
| Farba | Šedá |
| Uhlopriečka displeja | 10,9 cm (4.3") |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10,7 kg |
| Hĺbka balenia | 591 mm |
| Výška balenia | 570 mm |
| Šírka balenia | 567 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 10 - 32,2 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 10 - 32,2 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 15 - 80% |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Duplexná tlač | Áno |
| Rozlíšenie tlače (čierna) | 1200 x 1200 DPI |
| tlačová technológia | Laser |
| Tlač vodoznaku | Áno |
| Tlač | Čiernobiela tlač |
| N-v-1 funkcie tlače | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 1200 x 1200 DPI |
| Rýchlosť obojstranej tlače (čierna, normálna kvalita, A4) | 34 str. za minútu |
| Funkcia tlače obalu | Áno |
| Zabezpečená tlač | Áno |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 35 str. za minútu |
| Preposielanie faxov | E-mail, Zložka, FTP, Áno |
| Rozlíšenie faxu (čierno-bielo) | 600 x 600 DPI |
| Faxovanie | Čiernobiele faxovanie |
| Obojstranné faxovanie | Áno |
| Autoredukcia | Áno |
| Spôsoby kódovania faxov | MMR, MH, JPEG, JBIG, MR |
| Automatické znovuvytočenie | Áno |
| Manuálny podávač | Áno |
| Automatický podávač dokumentov (ADF) | Áno |
| Kapacita viacúčelového zásobníka | 1 listy |
| Viacúčelový zásobník | Áno |
| Kapacita automatického podávača | 250 listov |
| Celková výstupná kapacita | 250 listy |
| Celková vstupná kapacita | 150 listy |
| Kopírovanie | Čiernobiele kopírovanie |
| Obojstranné kopírovanie | Áno |
| Maximálne rozlíšenie kópie | 600 x 600 DPI |
| Maximálna veľkosť kópie | A4 |
| Rýchlosť prvej kópie (čierna, normálna) | 8,2 s |
| Maximálny počet kópií | 9999 kópie |
| Zmena veľkosti kópií | 25 - 400% |
| Maximálna tlačová veľkosť | 216 x 356 mm |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A6, A4, A5 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 60 - 216 g/m² |
| Váha médiá, automatický podávač dokumentov | 52 - 120 g/m² |
| Vlastná dĺžka médiá | 148 - 355 mm |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Obyčajný papier, Etikety, Ťažký papier, Recyklovaný papier, kancelársky papier, Obálky, Tenký papier |
| Vlastná šírka média | 98 - 216 mm |
| Hmotnosť média viacúčelového zásobníka | 60 - 216 g/m² |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9) | B6 |
| Skenovanie | Farebné skenovanie, FTP, USB, Network folder, E-mail, Súbor |
| Maximálna skenovacia oblasť | 216 x 297 mm |
| Optické rozlíšenie skenovania (farebné) | 600 x 600 ppi |
| Podporované obrazové formáty | BMP, JPEG, JPG, TIFF |
| Typ skeneru | Plochý skener a skener ADF |
| Ovládače skenera | ICA, WIA, TWAIN |
| Duplexné skenovanie | Áno |
| Dokumenty podporovaných formátov | PDF, XPS |
| Režim obojstranného skenovania | Auto |
| Rozlíšenie optického skenovania | 600 x 600 DPI |
| Technológia skenovania | CIS |
| Optické rozlíšenie skenovania (čierne) | 600 x 600 ppi |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| EAN: | 4977766831796 |
| Konektor USB: | USB Type-A / USB Type-B |
| Priama tlač: | Áno |
| USB vstup: | Áno |
| Frekvencia procesora: | 1200 MHz |
| Kapacita pamäti: | 2048 MB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Hladina akustického tlaku (tlač): | 52 dB |
| Hladina akustického tlaku (duplexná tlač): | 53 dB |
| Dodávané káble: | AC |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Objem priloženej náplne (čierna): | 1000 strany |
| Dodávané náplne: | Áno |
| Obsahuje sieťovú šnúru: | Áno |
| Objem priloženej náplne (CMY): | 1500 strany |
| Počet tlačových náplní: | 4 |
| Obojstranné funkcie: | Fax, Kopírovanie, Vytlačiť, Skenovať |
| Fonty tlačiarne: | PostScript, PCL |
| Jazyky opisu stránky: | PostScript 3, PCL 5, PCL 6 |
| Odporúčaný počet cyklov: | 0 - 6000 stránok za mesiac |
| Počet bitmapových fontov: | 2 |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 80000 stránok za mesiac |
| Počet škálovateľných fontov: | 89 |
| Digitálny podávač: | Áno |
| PCL fonty: | 6 |
| PostScript fonty: | 158 |
| Šírka: | 410 mm |
| Hĺbka: | 399 mm |
| Hmotnosť: | 27,1 kg |
| Výška: | 319 mm |
| Spotreba energie (max): | 530 W |
| Spotreba energie (režim spánku): | 1,44 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 47-63 Hz |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 26,2 W |
| Priemerná spotreba energie počas tlače: | 360 W |
| Spotreba energie (vypnuté): | 1,44 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Technológie mobilnej tlače: | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Komunikácia: | Wi-Fi |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Dotyk |
| Displej: | LCD |
| Farebný displej: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Uhlopriečka displeja: | 10,9 cm (4.3") |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10,7 kg |
| Hĺbka balenia: | 591 mm |
| Výška balenia: | 570 mm |
| Šírka balenia: | 567 mm |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 10 - 32,2 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 10 - 32,2 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 15 - 80% |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Rozlíšenie tlače (čierna): | 1200 x 1200 DPI |
| tlačová technológia: | Laser |
| Tlač vodoznaku: | Áno |
| Tlač: | Čiernobiela tlač |
| N-v-1 funkcie tlače: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 1200 x 1200 DPI |
| Rýchlosť obojstranej tlače (čierna, normálna kvalita, A4): | 34 str. za minútu |
| Funkcia tlače obalu: | Áno |
| Zabezpečená tlač: | Áno |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 35 str. za minútu |
| Preposielanie faxov: | E-mail, Zložka, FTP, Áno |
| Rozlíšenie faxu (čierno-bielo): | 600 x 600 DPI |
| Faxovanie: | Čiernobiele faxovanie |
| Obojstranné faxovanie: | Áno |
| Autoredukcia: | Áno |
| Spôsoby kódovania faxov: | MMR, MH, JPEG, JBIG, MR |
| Automatické znovuvytočenie: | Áno |
| Manuálny podávač: | Áno |
| Automatický podávač dokumentov (ADF): | Áno |
| Kapacita viacúčelového zásobníka: | 1 listy |
| Viacúčelový zásobník: | Áno |
| Kapacita automatického podávača: | 250 listov |
| Celková výstupná kapacita: | 250 listy |
| Celková vstupná kapacita: | 150 listy |
| Kopírovanie: | Čiernobiele kopírovanie |
| Obojstranné kopírovanie: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie kópie: | 600 x 600 DPI |
| Maximálna veľkosť kópie: | A4 |
| Rýchlosť prvej kópie (čierna, normálna): | 8,2 s |
| Maximálny počet kópií: | 9999 kópie |
| Zmena veľkosti kópií: | 25 - 400% |
| Maximálna tlačová veľkosť: | 216 x 356 mm |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A6, A4, A5 |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 60 - 216 g/m² |
| Váha médiá, automatický podávač dokumentov: | 52 - 120 g/m² |
| Vlastná dĺžka médiá: | 148 - 355 mm |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Obyčajný papier, Etikety, Ťažký papier, Recyklovaný papier, kancelársky papier, Obálky, Tenký papier |
| Vlastná šírka média: | 98 - 216 mm |
| Hmotnosť média viacúčelového zásobníka: | 60 - 216 g/m² |
| B-veľkosti podľa ISO (B0. .. B9): | B6 |
| Skenovanie: | Farebné skenovanie, FTP, USB, Network folder, E-mail, Súbor |
| Maximálna skenovacia oblasť: | 216 x 297 mm |
| Optické rozlíšenie skenovania (farebné): | 600 x 600 ppi |
| Podporované obrazové formáty: | BMP, JPEG, JPG, TIFF |
| Typ skeneru: | Plochý skener a skener ADF |
| Ovládače skenera: | ICA, WIA, TWAIN |
| Duplexné skenovanie: | Áno |
| Dokumenty podporovaných formátov: | PDF, XPS |
| Režim obojstranného skenovania: | Auto |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 600 x 600 DPI |
| Technológia skenovania: | CIS |
| Optické rozlíšenie skenovania (čierne): | 600 x 600 ppi |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
