Xerox C235V_DNI multifunkčná tlačiareň Laser A4 600 x 600 DPI 22 str. za minútu Wi-Fi
Kód: PERXERWLK0011Podrobný popis
Xerox C235V_DNI multifunkčná tlačiareň Laser A4 600 x 600 DPI 22 str. za minútu Wi-Fi| USB vstup | Áno |
| Priama tlač | Áno |
| Konektor USB | USB Type-A / USB Type-B |
| Frekvencia procesora | 1000 MHz |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Počet jadier procesora | 2 |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Kapacita pamäti | 512 MB |
| Objem priloženej náplne (CMY) | 500 strany |
| Dodávané náplne | Áno |
| Obsahuje sieťovú šnúru | Áno |
| Dodávané ovládače | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Obojstranné funkcie | Fax, Kopírovanie, Vytlačiť |
| Jazyky opisu stránky | PCL 6, PCL 5, PostScript 3 |
| Tlačové farby | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Počet tlačových náplní | 4 |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 30000 stránok za mesiac |
| Odporúčaný počet cyklov | 0 - 1500 stránok za mesiac |
| Šírka | 411,2 mm |
| Výška | 344,4 mm |
| Hĺbka | 394,1 mm |
| Hmotnosť | 19,4 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 47-63 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Technológia kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi | Áno |
| Správa protokolov | Xerox CentreWare Internet Services, Xerox CentreWare Web, Email alerts, Apple Bonjour |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Technológie mobilnej tlače | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Farebný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Farba | Modrá |
| Displej | LCD |
| Uhlopriečka displeja | 7,11 cm (2.8") |
| Vstavaný displej | Áno |
| HS kód | 84433100 |
| CD so softvérom | Áno |
| CD s dokumentáciou | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 8, Windows 7, Windows 10, Windows 8.1 |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita) | 11 s |
| Zabezpečená tlač | Áno |
| tlačová technológia | Laser |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita) | 11,1 s |
| Tlač | Farebná tlač |
| Rozlíšenie tlače (čierna) | 600 x 600 DPI |
| Maximálne rozlíšenie | 600 x 600 DPI |
| Farebné rozlíšenie | 4800 x 4800 DPI |
| Obojstranné režimy tlače | Auto |
| Tlač vodoznaku | Áno |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter) | 22 str. za minútu |
| Funkcia tlače obalu | Áno |
| Duplexná tlač | Áno |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4) | 22 str. za minútu |
| N-v-1 funkcie tlače | Áno |
| Faxovanie | Čiernobiele faxovanie |
| Rýchlosť modemu | 33,6 Kbit/s |
| Obojstranné faxovanie | Áno |
| Preposielanie faxov | Zložka, FTP, Fax, PC, Áno, E-mail |
| Automatické znovuvytočenie | Áno |
| Autoredukcia | Áno |
| Spôsoby kódovania faxov | JBIG, MR, MH, MMR |
| Celkový počet vstupných zásobníkov | 2 |
| Celková vstupná kapacita | 251 listy |
| Viacúčelový zásobník | Áno |
| Celková výstupná kapacita | 100 listy |
| Kapacita vstupného zásobníka papiera 1 | 250 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF) | Áno |
| Kapacita automatického podávača | 50 listy |
| Kapacita viacúčelového zásobníka | 1 listy |
| Manuálny podávač | Áno |
| Kopírovanie | Farebné kopírovanie |
| Maximálne rozlíšenie kópie | 600 x 600 DPI |
| Zmena veľkosti kópií | 25 - 400% |
| N-v-1 funkcie kopírovania | Áno |
| Rýchlosť prvej kópie (čierna, normálna) | 10,5 s |
| Rýchlosť prvej kópie (farebne, normálna) | 14 s |
| Maximálna veľkosť kópie | A4 |
| Hmotnosť média viacúčelového zásobníka | 60 - 176 g/m² |
| Váha médiá, automatický podávač dokumentov | 60 - 90 g/m² |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera | 60 - 176 g/m² |
| Druhy médií v zásobníku papiera | Hlavička, Etikety, Ťažký papier, Kartón, Obálky, Obyčajný papier, Hrubý papier, Lesklý papier, Predtlačené, Recyklovaný papier, kancelársky papier |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9) | A4, A6, A5 |
| Vlastná šírka média | 100 - 216 mm |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série | A4 |
| Vlastná dĺžka médiá | 148 - 340 mm |
| Typ skeneru | Plochý skener a skener ADF |
| Optické rozlíšenie skenovania (čierne) | 600 x 600 ppi |
| Skenovanie | USB, Network folder, Farebné skenovanie, FTP, E-mail, PC |
| Technológia skenovania | CIS |
| Rýchlosť skenovania (čierna) | 20 str. za minútu |
| Rýchlosť skenovania (farebne) | 20 str. za minútu |
| Dokumenty podporovaných formátov | |
| Podporované obrazové formáty | TIFF, JPEG |
| Rozlíšenie optického skenovania | 600 x 600 DPI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Colour laser MFDs |
|---|---|
| EAN: | 095205069341 |
| USB vstup: | Áno |
| Priama tlač: | Áno |
| Konektor USB: | USB Type-A / USB Type-B |
| Frekvencia procesora: | 1000 MHz |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Kapacita pamäti: | 512 MB |
| Objem priloženej náplne (CMY): | 500 strany |
| Dodávané náplne: | Áno |
| Obsahuje sieťovú šnúru: | Áno |
| Dodávané ovládače: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Obojstranné funkcie: | Fax, Kopírovanie, Vytlačiť |
| Jazyky opisu stránky: | PCL 6, PCL 5, PostScript 3 |
| Tlačové farby: | Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá |
| Počet tlačových náplní: | 4 |
| Maximálne mesačné zaťaženie: | 30000 stránok za mesiac |
| Odporúčaný počet cyklov: | 0 - 1500 stránok za mesiac |
| Šírka: | 411,2 mm |
| Výška: | 344,4 mm |
| Hĺbka: | 394,1 mm |
| Hmotnosť: | 19,4 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 47-63 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Technológia kabeláže: | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi: | Áno |
| Správa protokolov: | Xerox CentreWare Internet Services, Xerox CentreWare Web, Email alerts, Apple Bonjour |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Technológie mobilnej tlače: | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Farebný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Farba: | Modrá |
| Displej: | LCD |
| Uhlopriečka displeja: | 7,11 cm (2.8") |
| Vstavaný displej: | Áno |
| HS kód: | 84433100 |
| CD so softvérom: | Áno |
| CD s dokumentáciou: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 8, Windows 7, Windows 10, Windows 8.1 |
| Čas prvej strany (čiernobielo, normálna kvalita): | 11 s |
| Zabezpečená tlač: | Áno |
| tlačová technológia: | Laser |
| Čas prvej strany (farebne, normálna kvalita): | 11,1 s |
| Tlač: | Farebná tlač |
| Rozlíšenie tlače (čierna): | 600 x 600 DPI |
| Maximálne rozlíšenie: | 600 x 600 DPI |
| Farebné rozlíšenie: | 4800 x 4800 DPI |
| Obojstranné režimy tlače: | Auto |
| Tlač vodoznaku: | Áno |
| Rýchlosť tlače (čierna, normálna kvalita, A4/US Letter): | 22 str. za minútu |
| Funkcia tlače obalu: | Áno |
| Duplexná tlač: | Áno |
| Rýchlosť tlače (farebné, normálna kvalita, A4): | 22 str. za minútu |
| N-v-1 funkcie tlače: | Áno |
| Faxovanie: | Čiernobiele faxovanie |
| Rýchlosť modemu: | 33,6 Kbit/s |
| Obojstranné faxovanie: | Áno |
| Preposielanie faxov: | Zložka, FTP, Fax, PC, Áno, E-mail |
| Automatické znovuvytočenie: | Áno |
| Autoredukcia: | Áno |
| Spôsoby kódovania faxov: | JBIG, MR, MH, MMR |
| Celkový počet vstupných zásobníkov: | 2 |
| Celková vstupná kapacita: | 251 listy |
| Viacúčelový zásobník: | Áno |
| Celková výstupná kapacita: | 100 listy |
| Kapacita vstupného zásobníka papiera 1: | 250 listy |
| Automatický podávač dokumentov (ADF): | Áno |
| Kapacita automatického podávača: | 50 listy |
| Kapacita viacúčelového zásobníka: | 1 listy |
| Manuálny podávač: | Áno |
| Kopírovanie: | Farebné kopírovanie |
| Maximálne rozlíšenie kópie: | 600 x 600 DPI |
| Zmena veľkosti kópií: | 25 - 400% |
| N-v-1 funkcie kopírovania: | Áno |
| Rýchlosť prvej kópie (čierna, normálna): | 10,5 s |
| Rýchlosť prvej kópie (farebne, normálna): | 14 s |
| Maximálna veľkosť kópie: | A4 |
| Hmotnosť média viacúčelového zásobníka: | 60 - 176 g/m² |
| Váha médiá, automatický podávač dokumentov: | 60 - 90 g/m² |
| Hmotnosť médií v zásobníku papiera: | 60 - 176 g/m² |
| Druhy médií v zásobníku papiera: | Hlavička, Etikety, Ťažký papier, Kartón, Obálky, Obyčajný papier, Hrubý papier, Lesklý papier, Predtlačené, Recyklovaný papier, kancelársky papier |
| A-veľkosti podľa ISO (A0. .. A9): | A4, A6, A5 |
| Vlastná šírka média: | 100 - 216 mm |
| Maximálna veľkosť papiera ISO-A série: | A4 |
| Vlastná dĺžka médiá: | 148 - 340 mm |
| Typ skeneru: | Plochý skener a skener ADF |
| Optické rozlíšenie skenovania (čierne): | 600 x 600 ppi |
| Skenovanie: | USB, Network folder, Farebné skenovanie, FTP, E-mail, PC |
| Technológia skenovania: | CIS |
| Rýchlosť skenovania (čierna): | 20 str. za minútu |
| Rýchlosť skenovania (farebne): | 20 str. za minútu |
| Dokumenty podporovaných formátov: | |
| Podporované obrazové formáty: | TIFF, JPEG |
| Rozlíšenie optického skenovania: | 600 x 600 DPI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
