Puzdro Krux Atron (KRXD017)
Kód: OBUKRXOBU0034Podrobný popis
Puzdro Krux Atron (KRXD017)| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Zvukový vstup / výstup | Áno |
| Výška | 442 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 445 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 2.5, 3.5" |
| HDD / SSD kombo klietka | Nie |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Osvetlenie | Áno |
| Počet 3,5" pozícií | 1 |
| Farba | Čierna |
| Formát | Midi Tower |
| Panely z tvrdeného skla | Áno |
| Protiprachový filter | Áno |
| Bočné okno | Áno |
| Vhodné pre | Hranie |
| Materiál | Kov, Temperované sklo, Plast |
| Podporované formáty základnej dosky | micro ATX, ATX, Mini-ITX |
| Maximálna výška chladiča CPU | 16,5 cm |
| Počet 2.5 " pozícií | 1 |
| Umiestnenie osvetlenia | Späť, Predné |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 42 cm |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Model | PC |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Spodok |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Podporované priemery zadných ventilátorov | 240 mm, 120 mm, 140 |
| Počet horných ventilátorov (max) | 2 |
| Upozornenia | Keep the product away from water sources to prevent electrical damage., Ensure that the enclosure is properly ventilated to avoid overheating of components., Beware of sharp edges during assembly. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 5903018669175 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Zvukový vstup / výstup: | Áno |
| Výška: | 442 mm |
| Šírka: | 280 mm |
| Hĺbka: | 445 mm |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 2.5, 3.5" |
| HDD / SSD kombo klietka: | Nie |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Osvetlenie: | Áno |
| Počet 3,5" pozícií: | 1 |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Midi Tower |
| Panely z tvrdeného skla: | Áno |
| Protiprachový filter: | Áno |
| Bočné okno: | Áno |
| Vhodné pre: | Hranie |
| Materiál: | Kov, Temperované sklo, Plast |
| Podporované formáty základnej dosky: | micro ATX, ATX, Mini-ITX |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 16,5 cm |
| Počet 2.5 " pozícií: | 1 |
| Umiestnenie osvetlenia: | Späť, Predné |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 42 cm |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Model: | PC |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Spodok |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Podporované priemery zadných ventilátorov: | 240 mm, 120 mm, 140 |
| Počet horných ventilátorov (max): | 2 |
| Upozornenia: | Keep the product away from water sources to prevent electrical damage., Ensure that the enclosure is properly ventilated to avoid overheating of components., Beware of sharp edges during assembly. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
