Puzdro Krux Tano (KRXD015)
Kód: OBUKRXOBU0033Podrobný popis
Puzdro Krux Tano (KRXD015)| Zvukový vstup / výstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Šírka | 277 mm |
| Hĺbka | 426 mm |
| Výška | 443 mm |
| HDD / SSD kombo klietka | Nie |
| Podporované veľkosti pevných diskov | 2.5, 3.5" |
| Protiprachový filter | Áno |
| Maximálna dĺžka grafickej karty | 42 cm |
| Tlačidlo zap./vyp. | Áno |
| Bočné okno | Áno |
| Panely z tvrdeného skla | Áno |
| Umiestnenie osvetlenia | Späť, Predné |
| Podporované formáty základnej dosky | micro ATX, ATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Počet rozširujúcich slotov | 7 |
| Vhodné pre | Hranie |
| Model | PC |
| Farba podsvietenia | Multi |
| Osvetlenie | Áno |
| Formát | Midi Tower |
| Počet 2.5 " pozícií | 3 |
| Materiál | Kov, Temperované sklo, Plast |
| Farba | Čierna |
| Maximálna výška chladiča CPU | 15,5 cm |
| Počet 3,5" pozícií | 2 |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Spodok |
| Inštalované predné ventilátory | 3x 120 mm |
| Počet zadných ventilátorov (max) | 1 |
| Inštalované zadné ventilátory | 1x 120 mm |
| Upozornenia | Beware of sharp edges during assembly., Ensure that the enclosure is properly ventilated to avoid overheating of components., Keep the product away from water sources to prevent electrical damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| EAN: | 5903018669151 |
| Zvukový vstup / výstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Šírka: | 277 mm |
| Hĺbka: | 426 mm |
| Výška: | 443 mm |
| HDD / SSD kombo klietka: | Nie |
| Podporované veľkosti pevných diskov: | 2.5, 3.5" |
| Protiprachový filter: | Áno |
| Maximálna dĺžka grafickej karty: | 42 cm |
| Tlačidlo zap./vyp.: | Áno |
| Bočné okno: | Áno |
| Panely z tvrdeného skla: | Áno |
| Umiestnenie osvetlenia: | Späť, Predné |
| Podporované formáty základnej dosky: | micro ATX, ATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Počet rozširujúcich slotov: | 7 |
| Vhodné pre: | Hranie |
| Model: | PC |
| Farba podsvietenia: | Multi |
| Osvetlenie: | Áno |
| Formát: | Midi Tower |
| Počet 2.5 " pozícií: | 3 |
| Materiál: | Kov, Temperované sklo, Plast |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna výška chladiča CPU: | 15,5 cm |
| Počet 3,5" pozícií: | 2 |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Spodok |
| Inštalované predné ventilátory: | 3x 120 mm |
| Počet zadných ventilátorov (max): | 1 |
| Inštalované zadné ventilátory: | 1x 120 mm |
| Upozornenia: | Beware of sharp edges during assembly., Ensure that the enclosure is properly ventilated to avoid overheating of components., Keep the product away from water sources to prevent electrical damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
