Konzola Sony Playstation 5 1TB Disk Slim + Dualsense
Kód: KSLSONPS50044Podrobný popis
Konzola Sony Playstation 5 1TB Disk Slim + Dualsense| Počet portov USB typ C | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Typ optickej jednotky | Blu-ray |
| Ethernet | Áno |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Typ | AMD Radeon |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Farba | Čierna, Biela |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Priepustnosť pamäte (max) | 448 GB/s |
| Frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Platforma | PlayStation 5 |
| Model procesoru | AMD Ryzen Zen 2 |
| Kapacita pamäti | 16000 MB |
| Typ pamäti grafickej karty | GDDR6 |
| Rodina grafického procesora | AMD RDNA 2 |
| Frekvencia grafického procesora | 2230 MHz |
| Akcelerácia technológie ray-tracing | Áno |
| Dodávané káble | AC, USB, HDMI |
| Počet gamepadov v cene | 2 |
| Stojan v cene | Áno |
| Hĺbka | 96 mm |
| Šírka | 216 mm |
| Výška | 358 mm |
| Hmotnosť | 3,2 kg |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 1 TB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100, 1000 |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Typ rozhrania Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with water., Do not open the console housing., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Consoles |
|---|---|
| EAN: | 711719581116 |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Typ optickej jednotky: | Blu-ray |
| Ethernet: | Áno |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Typ: | AMD Radeon |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Priepustnosť pamäte (max): | 448 GB/s |
| Frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Platforma: | PlayStation 5 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen Zen 2 |
| Kapacita pamäti: | 16000 MB |
| Typ pamäti grafickej karty: | GDDR6 |
| Rodina grafického procesora: | AMD RDNA 2 |
| Frekvencia grafického procesora: | 2230 MHz |
| Akcelerácia technológie ray-tracing: | Áno |
| Dodávané káble: | AC, USB, HDMI |
| Počet gamepadov v cene: | 2 |
| Stojan v cene: | Áno |
| Hĺbka: | 96 mm |
| Šírka: | 216 mm |
| Výška: | 358 mm |
| Hmotnosť: | 3,2 kg |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 1 TB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100, 1000 |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with water., Do not open the console housing., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
