Bezdrôtový ovládač SONY DualSense Edge V2 biely, PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0091Podrobný popis
Bezdrôtový ovládač SONY DualSense Edge V2 biely, PlayStation 5| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth/USB |
| Obsahuje krytku objektívu | Áno |
| USB kábel | Áno |
| Vymeniteľné krytky | Áno |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Návod | Áno |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hmotnosť | 325 g |
| Typ batérie | Vstavaný |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Analógové páčky | Áno |
| Výstup na slúchadlá | Áno |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Prispôsobiteľné tlačidlá | Áno |
| Podporované herné platformy | PlayStation 5 |
| Typ zariadenia | Gamepad |
| LED podsvietenie | Áno |
| Hlavná farba produktu | Biela |
| Vstavaný touchpad | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Stíšenie mikrofónu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719586654 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth/USB |
| Obsahuje krytku objektívu: | Áno |
| USB kábel: | Áno |
| Vymeniteľné krytky: | Áno |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Návod: | Áno |
| Šírka: | 160 mm |
| Výška: | 106 mm |
| Hmotnosť: | 325 g |
| Typ batérie: | Vstavaný |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Analógové páčky: | Áno |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Prispôsobiteľné tlačidlá: | Áno |
| Podporované herné platformy: | PlayStation 5 |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Hlavná farba produktu: | Biela |
| Vstavaný touchpad: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Stíšenie mikrofónu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
