Microsoft Xbox Elite Wireless Series 2 – Core Čierna, Biela Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny PC, Xbox One
Kód: KSLMI1KON0031Podrobný popis
Microsoft Xbox Elite Wireless Series 2 – Core Čierna, Biela Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny PC, Xbox One| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth/USB |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Hmotnosť | 345 g |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Životnosť batérie (max.) | 40 h |
| Typ batérie | Vstavaný |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 11, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1 |
| Typ balenia | Box |
| Šírka balenia | 177 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 535 g |
| Hĺbka balenia | 178 mm |
| Výška balenia | 72 mm |
| Farba | Čierna, Biela |
| Odnímateľný kábel | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Gumové úchytky | Áno |
| Podporované herné platformy | Xbox One, PC |
| Typ zariadenia | Gamepad |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Herné klávesy | D-pad |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 889842717075 |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth/USB |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Hmotnosť: | 345 g |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Životnosť batérie (max.): | 40 h |
| Typ batérie: | Vstavaný |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 11, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1 |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka balenia: | 177 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 535 g |
| Hĺbka balenia: | 178 mm |
| Výška balenia: | 72 mm |
| Farba: | Čierna, Biela |
| Odnímateľný kábel: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Gumové úchytky: | Áno |
| Podporované herné platformy: | Xbox One, PC |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Herné klávesy: | D-pad |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
