Sony DualSense Maskovanie Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny PlayStation 5
Kód: KSLSONKON0123Podrobný popis
Sony DualSense Maskovanie Bluetooth/USB Gamepad Analógový/digitálny PlayStation 5| Konektor USB | USB Typ-C |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Rozhranie zariadenia | Bluetooth/USB |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.1 |
| Hĺbka | 60 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Hmotnosť | 280 g |
| Výška | 120 mm |
| Akumulátor | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ batérie | Vstavaný |
| Hĺbka balenia | 69 mm |
| Výška balenia | 189 mm |
| Šírka balenia | 188 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 300 g |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Farba | Maskovanie |
| Vstavaný touchpad | Áno |
| Reflexná vibrácia | Áno |
| Technológia herného ovládača | Analógový/digitálny |
| LED podsvietenie | Áno |
| Analógové páčky | Áno |
| Typ zariadenia | Gamepad |
| Force feedback | Áno |
| Podporované herné platformy | PlayStation 5 |
| Herné klávesy | D-pad, Tlačidlo možnosti, Tlačidlo domov, Tlačidlo zdieľať |
| Ramenné tlačidlá | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Controllers |
|---|---|
| EAN: | 711719023708 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Rozhranie zariadenia: | Bluetooth/USB |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.1 |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Šírka: | 110 mm |
| Hmotnosť: | 280 g |
| Výška: | 120 mm |
| Akumulátor: | Áno |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Typ batérie: | Vstavaný |
| Hĺbka balenia: | 69 mm |
| Výška balenia: | 189 mm |
| Šírka balenia: | 188 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 300 g |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Farba: | Maskovanie |
| Vstavaný touchpad: | Áno |
| Reflexná vibrácia: | Áno |
| Technológia herného ovládača: | Analógový/digitálny |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Analógové páčky: | Áno |
| Typ zariadenia: | Gamepad |
| Force feedback: | Áno |
| Podporované herné platformy: | PlayStation 5 |
| Herné klávesy: | D-pad, Tlačidlo možnosti, Tlačidlo domov, Tlačidlo zdieľať |
| Ramenné tlačidlá: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
